Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Oglasnik » Razno
 Odštampaj Temu
RC Motorcikli
maxa
Evo nečeh JAKO zanimljivog i idealnog za praznične poklone i vožnju tokom zimskih dana:
http://www.shop.m...72?c=29946
Inače ECX firma koja je jedna od ćerki firmi čuvenog i svetski poznatog Horizon hobby-ja,bavi se proizvodnjom budžetnijih ali jednako kvalitetnih RC modela,predvidjenih kao "entry level" u svet RC zabave.Iz dosadašnjih iskustava sa modelima ove firme,mogu da kažem da se kvare i lome samo ako ih sami pokvariteili polomite,PREPORUČUJEM!Grin
Evo i zvanične prezentacije: http://www.ecxrc....ECX01004T2
Kao što se može videti cena je kod uvoznika jednaka ceni kod proizvodjača i dilera širom USA i evrope pa ko voli ovaj vid zabave ne treba da propusti nabavku Grin

Dzony
Ja cu sad verovatno da narucim ECX 1/18 Tournament(short Course) koliko znam da je dobar i lepo se pokazao...
DZONY

Zoran1968
Za te pare ću da kupim još jednog Colibrija i da uživam rasturajući ga, a možda sklopim još jednog.Grin
,mada ne mogu da kažem da ovo ne bih probao, ipak Aca i ja smo se preorjentisali na helikoptereRaz 124

TOMOS
Furda od Helikoptera sa buvljaka je zavrsila za delove kod mog Druga Stamena. Inace, moj Sin ima pored dva helikoptera i jednog aviona, koji su odsluzili svoje ima Dron sa kamerom, Bagi, Gliser (trkacki sa dva korita) i gomilu velikih robota na daljinski iz Pertinija. Meni je od svega samo Dron interesantan. E da ima i gomilu malih autica na daljinski (otprilike 1:24)
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg
Nov 0 Km Tomos Automatic 1980

Dzony
ja sam imao isto dosta tih autica ali su svi zavrsili karijere...Sada imam Bagy zuti 1/52 kupljen na sajmu u bg u onoj prodavnici pre (dal bese 4 ili 5 hale) one velike hale sa leve strane kada se ulazi ima mala prodavnica.

A sto se tice helikoptera tu sam imao nevidjenu srecu(verovali ili ne) meni je letos pao u dvoriste helikopter LH109(kineski ali malo ozbiljnijeg kvaliteta) udario je u zice od bandere i u drvo u mom dvorisu i polovio par elisa i srusio se pred moje oci.Sada je u toku nabavljanje daljinca (40MHz) i elisa verovatno cu ih naruciti iz kine posto sam nasao odgovarajuce delove.

Inace ram ovog hilisa je od aluminijuma kada je pao malo se pokrivio ali sam uspeo da ga rasklopim i ispravim.Punjac cu verovatno napraviti posto ti ne bi trebalo da bude neka velika matematika.
DZONY

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,761)   DobriDiv DobriDiv (1,127)   andrija andrija (1,047)   Atila88 Atila88 (976)   Neso Neso (940)