Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Ostali Motocikli » Aprilia
 Odštampaj Temu
Aprilia AF1
Djole96
Hvala.Smile
Danas kupio 20cm led trake bele na lepljenje.I napravio sam zalepio.Lepo je ispalo po meni.Sutra kacim slike.Zato sto sam imao sa psom dozivljaje danas....Ajd ko pogodi gde sam stavio led diode ima pivo okupljanju u Batajnici Grin
NE BRZE OD ZIVOTA!

Djole96

>Djole96 napisao:

Hvala.Smile
Danas kupio 20cm led trake bele na lepljenje.I napravio sam zalepio.Lepo je ispalo po meni.Sutra kacim slike.Zato sto sam imao sa psom dozivljaje danas....Ajd ko pogodi gde sam stavio led diode ima pivo na okupljanju u Batajnici Grin

NE BRZE OD ZIVOTA!

Nemanja
Na kacigu? Grin

andrija
Ispod masine ? Kao neonke? Smile

Fanste
Na tockove ili oko sedista xD

Djole96
Ne niste pogodili.Dacu vam jos malo da pogadjate pa ubacujem slike.Na nesto na motoru sto je vrlo vazno za motor i za svoju sigurnost.Tjs. na dva mesta. Smile
NE BRZE OD ZIVOTA!

andrija
Stopovi?

Djole96
Ne,napred negde Grin
NE BRZE OD ZIVOTA!

andrija
E pa nije fora da ja vise pogadjam da ispadam neko mudo Grin

Djole96
Ajd,pogadjajte imate vremena do sutra do 2 kad dolazim sa prakse.Onda cu vam reci i okaciti slike...Smile
NE BRZE OD ZIVOTA!

BT80
Na disk, il na prvu vilu? Grin

Djole96
Niste pogodili ali casticu andriju pivom naravno ako dodje.Evo slika gde je postavljeno.
www.dodaj.rs/f/2r/tg/27gfmsp8/sam0556.jpg
www.dodaj.rs/f/2V/Uz/1TOMNXO6/sam0557.jpg
NE BRZE OD ZIVOTA!

andrija
Kupi dvolitarku i casti sve okolo u moje ime Smile

Djole96
Moze i tako Grin
NE BRZE OD ZIVOTA!

Djole96
Dali zna neko gde mogu kupiti ove svecice?
1.Ngk iridium br10eix
2.Denso IW31
3.Bosch W2CS
NE BRZE OD ZIVOTA!

zradojevic

>konstruktor napisao:

Interesantno je to motorce,kad otvori taj ,,ventil"(inace radi se o rave ventilu) zaista ide ludo a jos ludje trosi.Malo mi cudno godiste,da nisi sta pogresio.Inace ti Rotaxi su u sustini dobri ali ne podnose bas divljanje u crvenom,stradaju za par mesici.

U pravu si za godiste nikako nemoze biti 1998 moze biti 1989 ili stariji.Decko bi ocigledno da proda motor pa ga je podmladio.

Djole96
1989 Smile
NE BRZE OD ZIVOTA!

Tomos Automatik
pozdrav svima ova aprilija je bila moja motor je stvarno extra extra sve je na motoru kod mene bilo fabricki a prava godina proizvodnje je 1989

Lazar ctx
mislim da je ovo af1 sintesi ili af1 replika,,ali bi trebalo da je sintesi imao moj drug sintesi isla i ona ko luda ventil je cudo Grin
Two stroke

Djole96
U pravu si ovo je AF1 Replica.Pise nazad na repu ali se ne vidi golim okom.
NE BRZE OD ZIVOTA!

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,761)   DobriDiv DobriDiv (1,127)   andrija andrija (1,047)   Atila88 Atila88 (976)   Neso Neso (940)