Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Oglasnik » Prodajem
 Odštampaj Temu
Dobre ponude
Nemanja
600 evra za krš star 36 godina. To samo kod nas ima.

viktor1986
Ne poznajem prodavca, niti imam bilo sta od ovoga, ali po meni nije krs. Da je jaca cena to stoji. Da je recimo ovaj motor bio na oglasu u vreme kada sam trazio ram sa papirima za T14M ili T15SLC, i da je cena bila oko 300E, onda bih otisao da pogledam taj motor pod uslovom da ima papire. Opet kazem, neko ceka 10 godina da nadje neki Tomos motor koji je u jako dobrom stanju za oko 500e, predje 100km sa njim i proda ga sledece godine, a neko kupi solidan motor, sredi ga i vozi narednih 10godina.

Nemanja
Viktore, objasniću ti zašto mislim da je ovo krš koga se dočepao švercer za neke sitne pare i sad pokušava da ga uvali nekome.
Zadnju lampu nema, tablica je skinuta, tako da ko zna da li ima papire i na kome se vodi, svi hromirani delovi propali (pogledaj samo auspuh i blatobrane) i treba nanovo da se hromiraju, rezervoar farban četkom, sedište puklo, prljav je i mastan kao da se vozio po njivama a ne po putu, mašina u ko zna kakvom je stanju, ova bravica ne znam da li je original (vrv nije, ali ne smem da tvrdim). Koliko je motor "dobar" svedoči i slika gde fali jedan šraf na gornjem trouglu viljuške pa cela leva strana stoji ukrivo. Ej, zamisli jedan šraf nije mogao da nađe i zavrne, o čemu onda pričamo?!
Pre tri godine je moj kolega sa bivšeg posla kupio SLC u prvoj boji, sa papirima, ispravan i registrovan, 99% kompletan u sličnom stanju kao ovaj za 100 evra. Eno i danas ga vozi, motor neverovatno lepo radi i stvarno ide kao zmaj. Pa vi vidite da li je kolega kupio jeftino svoj motor a da li je ovaj precenio svoj. Po meni, cena za koju je kolega kupio taj motor je više nego realna, a ovaj iz oglasa vredi otprilike toliko (verovatno je toliko i plaćen).
Naravno, to je samo moje mišljenje.

Tomostomos

>Nemanja napisao:

Viktore, objasniću ti zašto mislim da je ovo krš koga se dočepao švercer za neke sitne pare i sad pokušava da ga uvali nekome.
Zadnju lampu nema, tablica je skinuta, tako da ko zna da li ima papire i na kome se vodi, svi hromirani delovi propali (pogledaj samo auspuh i blatobrane) i treba nanovo da se hromiraju, rezervoar farban četkom, sedište puklo, prljav je i mastan kao da se vozio po njivama a ne po putu, mašina u ko zna kakvom je stanju, ova bravica ne znam da li je original (vrv nije, ali ne smem da tvrdim). Koliko je motor "dobar" svedoči i slika gde fali jedan šraf na gornjem trouglu viljuške pa cela leva strana stoji ukrivo. Ej, zamisli jedan šraf nije mogao da nađe i zavrne, o čemu onda pričamo?!
Pre tri godine je moj kolega sa bivšeg posla kupio SLC u prvoj boji, sa papirima, ispravan i registrovan, 99% kompletan u sličnom stanju kao ovaj za 100 evra. Eno i danas ga vozi, motor neverovatno lepo radi i stvarno ide kao zmaj. Pa vi vidite da li je kolega kupio jeftino svoj motor a da li je ovaj precenio svoj. Po meni, cena za koju je kolega kupio taj motor je više nego realna, a ovaj iz oglasa vredi otprilike toliko (verovatno je toliko i plaćen).
Naravno, to je samo moje mišljenje.

Ma da...bolje je kineza novog nego tomosa starog 39 godina koji se jos uvek vozi i vozice se.
Skoro sam isao sa jednim drugarom...trazio je novijeg Apn 6 da kupi...trazili su jedno mesec dana...i nadju pre par dana u Bainoj Basti...600 evra,postarski,2011 godiste...4 brzine...registrovan na zute table do novembra...ima migavce ima km sat...
Hteli roditelji da mu kupe novog skutera "pedu"...decko nije hteo...imali su vec jednog novog Pedu cobru...varili su ga par puta,imali su nekih problema vezane oko mehanike...i odlucio se da uzme polovnog apn...ne silazi sa njega...
Skoro sam i ja kupio jednu 15ku 79 god...fabricko stanje 400evra,od prvog vlasnika...opsirnije cu pisati u temi,kad je otvorim...nemam vremena da postavljam slike preko kompa...
Naravno ima problem oko karburatora zeza ler gas...ali zato ide kad se potera odlicno...

Nemanja
Pričaj šta hoćeš, ali ja sam se navozao sa istim tim kinezima, prešavši ukupno preko 40 000 km sa 3 komada i nisam nikakvih posebnih problema imao.
600 evra bih dao za indo-kineski APN6 jedino da me neko udari fosnom u glavu. Pa taj APN je samo bleda senka onog pravog iz 80-ih i 90-ih koji je jedini valjao. Pun je kineskih, tajvanskih i indijskih delova skoro kao moj skuter.
Reci mi, da li taj indo-kineski APN 6 može da sastavi 23000 km bez otvaranja mašine, da ide 65km/h i da troši 2,2l goriva kao što je radio moj plavi Max 50. On je bio 2008 godište i plaćen je 290 evra, a bio je udobniji, brži, gabaritniji, praktičniji od tog indokina APN-a koji je tada koštao oko 600-700 evra polovan. O novima da i ne govorim, jer je taj Max nov koštao 830 evra, a APN 6 nov u radnji te 2008 ako me pamćenje dobro služi oko 1100 evra.
Ako može, ja skidam kapu.
Uostalom, dokaz je ova tema:

http://tomossrbij...ead_id=663

Svaka čast za SL-a, jel to onaj narandžasti što si jednom slikao?

Tomostomos
SLC u pitanju...cim ugvatim vremena otvaram temu...podosta sam uradio a i presao za 10ak dana kako je kod mene...
Samo polako videcemo ko ce duze se voziti...koji ce motor duze trajati...ja se ne kajem za mog apn...pre 13 godina placen 1100 evra...jos radi kao sat...dok drugari koji su imali skutere nove tad...sad trenutno ne voze nista,ili voze tomosa Smile
Samo gas Smile

OldTiMerEnGiNeReStOrE
i.postimg.cc/Yj2YK36p/Screenshot-20200806-221955-Polovni-Automobili.jpg

Apn 4 fabričko stanje , mogo bi za 90€ ( vredi za delove ) ,
Ko zna naravano 😀
OldTiMerEnGiNeReStOrE

Nemanja
Dobar.

Tomostomos
Vise nego odlican,za te pare Grin

Nemanja
i.postimg.cc/K1xTBD7R/Untitled.png

https://www.polov.../tomos-mts

Lep automatik za malo para.

OldTiMerEnGiNeReStOrE

Stvarno lep .. Agregat košta te pare 🤔 , Mislim da je prevara ? , ovo vredi 350 € minimum .. još ima žutu tablicu .. kofer vredi 50 € ,torbe vrede isto , ovo Nije baš čisto .
Ali JAKO PRIMAMLJIVO ovo bi platio te pare (pod uslovom da je sve čisto i nije muljava . ) .
OldTiMerEnGiNeReStOrE

Nemanja
I meni je malo sumnjiv jer samo torbe vrede polovinu cene koju traži, a plus je u fabričkom stanju i za malo para može da bude kao nov.

OldTiMerEnGiNeReStOrE
i.postimg.cc/qt7VN5WR/Screenshot-20200818-012302-Chrome.jpg

Dobar za delove
Tomos a5 100€ ....
OldTiMerEnGiNeReStOrE

OldTiMerEnGiNeReStOrE
i.postimg.cc/WdSvc6P4/Screenshot-20200831-153523-Chrome.jpg

Jako pristojan za godine , I lep motor ,
Eto prilike za restauratore i evenualno slovenia trans 😀

https://m.kupujem...8881510773
OldTiMerEnGiNeReStOrE

TOMOS
Vec otisao.
Eci, peci, pec, Cveja, Gabor ili Pikec😂😂😂
Iskreno, ja ovo nebih uzeo ni za dzabe, odvratan je, stvarno neznam ko ovo zeli da drzi kod kuce.
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg
Nov 0 Km Tomos Automatic 1980

OldTiMerEnGiNeReStOrE
https://m.kupujem...8963396150

Tomos t15 slc, ajmo ljudi slovenia trans 😀

i.postimg.cc/t76kYHfD/Screenshot-20200901-143047-Chrome.jpg
OldTiMerEnGiNeReStOrE

Zoran1968
ta lešina realno vredi 150e

OldTiMerEnGiNeReStOrE
Realan Moped , cena jaka . Ali je ok moped .

i.postimg.cc/hJbgJ25k/Screenshot-20200909-202346-Polovni-Automobili.jpg

http://www.polovn...edinstveno
OldTiMerEnGiNeReStOrE

TOMOS
Van pameti. Za samo 10€ vise sam kupio FIAT Punto (2010).
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg
Nov 0 Km Tomos Automatic 1980

OldTiMerEnGiNeReStOrE
U pravu si , al uporedivši neke oglase i grobove sa ulaganjima Straxovitih razmera , došao sam do zaključka da je ovo potpuno ok moped , ali naravno cena od 850€ je bolesna ,650/700€ pije vodu .
OldTiMerEnGiNeReStOrE

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,761)   DobriDiv DobriDiv (1,127)   andrija andrija (1,047)   Atila88 Atila88 (979)   Neso Neso (940)