Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Predlozi za nova druženja i skupove.
Kide
Šta mislite da idemo u Smederevo za desetak dana u Nedelju,trebalo bi biti malo toplije tada po prognozi,bar tako najavljuju Smile Možda Avala ili ...? Smile Dajte neki predlog ako hoćete da idemo bar još jednom negde do kraja sezone ili otvorite novu temu u Moto susreti Raz 124

brkin
Ajte do mene Smile
ako si mi prijatelj,ne razgovaraj samnom-ZIVOTA
autolimarska radnja
"BOB MARLEY"
varimo i nedeljom

Zex032

>brkin napisao:

Ajte do mene Smile

Hocemo na prolece
s3.postimg.cc/hi0fi6ifj/1977071_1573553652892294_6677362286295390201_n.jpg

TOMOS

>brkin napisao:

Ajte do mene Smile

Ako ti dodjemo Zoran i ja, pa još ako povedemo onog majstor Stevinog malog ješnog, ostaćete bez stočnog fonda, biće gore nego za vreme okupacije.
i.postimg.cc/zyRCs4wC/20190601-154731-1.jpg

brkin
ako ako gde ima za 6toro,bice i za jos 6 Smile kod mene mesine nikad nije falilo...
vrata su otvorena pa izvolte
ako si mi prijatelj,ne razgovaraj samnom-ZIVOTA
autolimarska radnja
"BOB MARLEY"
varimo i nedeljom

TOMOS
Ova sezona je gotova, al' te drzim za rec za iducu i to ce nam biti prvi izlet u sezoni.
Naravno, docicu nekim ozbiljnijim vozilom.

Zoran1968
Kao što Kide reče OTVORITE NOVU TEMU !!!, ako imate želju i snage da istrajete u tome.
prebacio sam odgovore iz druge teme , a neke sam i obrisao.
Mada sam sada video da ovakva tema sa predlozima već postoji.

TOMOS
Moj predlog za Prolece je Segedin sa obaveznom posetom fabrici Pick.

Atila88
Mozemo u Smederevo,to nam je blize a imamo clana tamo,Guta moze da nam bude domacin.

Zoran1968
Ako budem pri zdravlju i napravim neku pouzdanu mašinu ići ću svuda!Smile

Atila88
Ja tek 29.otobra mogu da idem,a do tad ce verovatno lose vreme da bude.Najbolje da se organizujemo za iducu godinu,ipak nije neko vreme voznju i druzenje.

Kide
Kad bi imali jedan vikend sa temperaturom bar 20 stepeni mogli bi ove godine za Smederevo,teško da će biti tako.Iduće godine na proleće možemo u Smederevo,za Segedin bi trebao pasoš da napravim Grin

veljko apn 6
Posto nam duga i hladna zima polako okrece ledja,red bi bio da se nasi Mopedi ponovo provozaju.
Ima clanova koji su svoje moped vozili i po zimi,jedan od njih je i Zoran 1968,koji je iz Beograda dosao do Mladenovca po temperaturi jedva preko nule !!!!
Ali da ne duzim,ajde da vidimo gde bi mi mogli da se okupimo i malo druzimo a i provozamo...
Svaki predlog je dobro dosao.
i.postimg.cc/Hrphhw6X/31947620-1645640012199787-420255609246449664-n.jpg

Atila88
Mozemo u Smederevo kako je napisao Kide iznad.

Zoran1968
Kide je to napisao prošle godine, a u SD smo već bili...ja već 4, puta Tomosom.
Verovatno ću biti zauzet za vikend farbanjem nekih delova Sotone, na placu.
Ipak ako date neki interesantan predlog ,možda se i priključim.

Zoran1968
Hoćeli biti nešto u skorije vreme? ,ili ja odoh da se vozim sa onom francuskinjom...Smile

Nemus
Ajde ne uleci, ja sam se prvi ponudio da pomognem dami!!!

Atila88
Recimo kraj avgusta Vracevgajsko jezero blizu Bele Crkve.

Norvin
Kada se orjentaciono ide za Drvengrad? Počinje sezona odmora pa treba planirati vreme. U međuvremenu, šta mislite ocelodnevnom izležavanju na jezueru u Očagama kod Lazarevc ili u Aqua parku Vidik iznad Lazatrevca? Jedino što ne verujem da bi dozvolili da raspalimo roštilj Smile

Nemanja94
Kolege sta mislite da se okupio u jednom selu Banostor koje se nalazi uz Dunav lepo mesto za odmor i da se druzimo, 30km od Novog Sada .
s29.postimg.cc/u8xupgqoj/1413975316-3.jpg
s21.postimg.cc/wnbmjxi4j/IMG_20170325_162341.jpg

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,724)   DobriDiv DobriDiv (1,127)   andrija andrija (1,054)   Neso Neso (952)   Ludi Dzora Ludi Dzora (938)