Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Tomos Forum Srbija Kalendar za 2017
Zoran1968
Započinjem ovu temu sa idejom da i mi po uzoru na druge sajtove koji se bave sličnom tematikom napravimo nešto "svoje".
Ideja je da mi na mail ili na FB pošaljete "NAJBOLJE" slike svojih ljubimaca uz mali opis mopeda (godište , tip i neku pričicu anegdotu vezanu za njega).
Komisija koju za sada činim samo JA izabraće 12 najlepših koje će ući u kalendar... za sada je ostalo 11 mesta.Wink
Pošto ću ceo posao uglavnom sam da odradim zainteresovane Kalendar neće koštati ništa i svako će moći svoj primerak dobiti na mail ili kako već, pa će ga sam štampati.
Za sada će to ovako izgledati, a da li će postati tradicija i da li će ozbiljnije izgledati zavisi od NAS samih.
Naravno ideje u vezi ovoga su dobrodošle, ali za budući projekat jer za ovaj nije preostalo mnogo vremena.U zavisnosti od brzine kojom mi budete poslali slike kalendar planiram da stavim u pogon najkasnije do 10 Januara 2017.
i64.tinypic.com/34rj7te.jpg

Zoran1968
Slike i opis možete i ovde zalepiti i to MAKSIMALNO u jednom postu!!!

Atila88
Super ideja,dopada mi se.

veljko apn 6
Koliko bi kostao kalendar Zoki?
Predlazem da se ubaci po neka slika nasih a i drugih motora...moze sa skupova predhodnih i ovogodisnjih
vise slika na jednoj strani da bi svi bili zadovoljni

TOMOS
Rezervisem Maj mesec za moj Moped:
s20.postimg.cc/9oev1blg9/DSCN0780.jpg

Kide
Lepa ideja Smile Ja nemam štampač ali kalendar bi trebalo da se može prebaciti na fleš pa odnesem u neku kopirnicu? Ja bih izabrao Avgust ako prođu slike mog Matika,tad sam rođen Smile

Atila88
Evo moje slike
s20.postimg.cc/iyive9m55/P5030194.jpg

Zoran1968
Ja stvarno ne znam da li vi čitate , Kalendari su ovog puta DJABA tj. svako sebi odštampa pripremljen materijal, potrebne su min 4. fotografije.Prva naslovna i tri detalja samog mopeda u što boljoj rezoluciji.Ovog puta neće biti slika članova i svaka na kojoj bude neko biće eliminisana, osim naslovne Kalendara koja je već svima poznata.(grupna sa Avale autor Veljko)
Gledajte da izaberete najlepše slike!!!
Januar , Maj, Mart popunjeni... idemo dalje

Zoran1968
Za sada su urađena dva meseca i to treba da Vam bude neki vodič kakve slike da pošaljete, sve sam Vam napisao zašto me terate da ponavljam ispočetka.
i66.tinypic.com/2r3bds0.jpgi66.tinypic.com/t7bq4n.jpg
zauzeti meseci pored ova dva su i maj, august, april

maxa

>Zoran1968 napisao:

Započinjem ovu temu sa idejom da i mi po uzoru na druge sajtove koji se bave sličnom tematikom napravimo nešto "svoje".
Ideja je da mi na mail ili na FB pošaljete "NAJBOLJE" slike svojih ljubimaca uz mali opis mopeda (godište , tip i neku pričicu anegdotu vezanu za njega).
Komisija koju za sada činim samo JA izabraće 12 najlepših koje će ući u kalendar... za sada je ostalo 11 mesta.Wink
Pošto ću ceo posao uglavnom sam da odradim zainteresovane Kalendar neće koštati ništa i svako će moći svoj primerak dobiti na mail ili kako već, pa će ga sam štampati.
Za sada će to ovako izgledati, a da li će postati tradicija i da li će ozbiljnije izgledati zavisi od NAS samih.
Naravno ideje u vezi ovoga su dobrodošle, ali za budući projekat jer za ovaj nije preostalo mnogo vremena.U zavisnosti od brzine kojom mi budete poslali slike kalendar planiram da stavim u pogon najkasnije do 10 Januara 2017.
i64.tinypic.com/34rj7te.jpg

E sam te bog blagoslovio........pošto te teča već obdario Smile .Sinoć i jutros baš razmišljam o kalendaru....raditi ga ili ne.....tražio,birao template kalendara....kad ono tema o tome Smile
Bilo bi dobro staviti slike motora članova ako su motori u reprezentativnom stanju,naravno u boji a ako su krševi Smile u CB ili sephia(mala sugestija)

Klarija
Odlična ideja poslaću ti 4 slike mog mopeda na facebook sa opisom.A i lepo izgleda kalendar. Wink
Tomos Klub Klarija

Zoran1968
Hvala biće to i bolje urađeno , ovo nije čak ni originalna ideja već je poprilično "maznuta".
Treba početi odnekle , sledeće godine nadam se ozbiljnijem i PROFI odrađenom sa još boljim slikaman i idejama.
Napominjem da će ovo biti dostupno svim zainteresovanim za DŽ u vidu spremnog materijala za štampu, koju možete odraditi u svakom ozbiljnijem Copy centru ili Foto radnji, a može i kućna radinost.
Još jednom Hvala svima na podršci i sardanji.
Ostalo je još 4. meseca slobodna , pa požurite sa KVALITETNIM fotografijamaCool

CVEYA
uradio si profi !!Respekt

Zoran1968
Ništa od profi, slike koje mi šaljete su lošeg kvaliteta ili Vaši ljubimci imaju OZBILJNE NEDOSTATKE!
Ja razumem da ih vi volite ali ne pravi se pita od .....
Od svega prikupljenog za sada imam samo 4 meseca urađena da kažem OK

viktor1986
Glasam za Cvejin crveni T15SLC da se nadje u albumu.

Zoran1968
Pa nije ovo glasanje, dajte slike ili nista od kalendara.Cveja ima lepe motore za ceo kalendar, ali je kvalitet fotografija veoma los.
Dajte potrudite se, neverovatno da od 1000 i nesto ljudi sa foruma niko ne moze da ispuni minmum kriterijuma.Sad

sladjan90
ideja je super,ali se nisam javio jer moj ne ispunjava neke osnovne kriterijume vizelno dobrog izgleda. ali svaka cast na primjercima Smile
Jedan momak imenom Ljuti u Deželu se uputi.
Ponio je špeka,luka,kruha...a sad čeka Pucha.
I torba mu puna dijelova,alata,misli Ljuti na svog ata.
Baš je biker pravi,u torbu on i čekič stavi!
Bježte dekle,bježte fanti,stiže Ljuti na zelenoj kanti.Bila je to lijepa slika,vozio Ljuti masinu od 90 kubika Smile

viktor1986
Evo Cvejine masine!

s24.postimg.cc/swq46wb0l/CV1.jpg

s28.postimg.cc/pwivjsv1p/CV2.jpg

s28.postimg.cc/qo2j0sf8d/CV3.jpg

Takodje, mislim da je bila tema za jedan fabricki BT na ovom forumu, moram da potrazim temu.

Sto se BT-a tice...Slike su u sledecoj temi http://www.tomoss...rowstart=0

Magistar je imao srece.

TOMOS
Nije poenta postaviti slike lepih TOMOSA, njih ima na tone na internetu. Poenta je da clanovi foruma sami predlazu svoje mopede.

zac
Moj UMO-6 verovatno ne zasluzuje kalendarski mesec? Grin

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,694)   DobriDiv DobriDiv (1,136)   andrija andrija (1,061)   Neso Neso (952)   Ludi Dzora Ludi Dzora (940)