Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Moj TOMOS » Moj TOMOS
 Odštampaj Temu
Svi moji Tomosi
Zoran1968
Pokrenuću ovu temu jer ne znam da li će ikada više biti baš svi na okupu,tj. u mom vlasništvu pa da ih ovekovečim još jedared.
Trenutno raspoređeni u sledećoj formaciji: Dnevna soba, terasa, ulaz u zgradu, plac i još na par mesta su posakrivani 2X UMO itd.
Neću Vam otkriti baš sve lokacije mojih Tomosa iz BEZBEDNOSNIH RAZLOGA!
i66.tinypic.com/2rrp3pv.jpgi68.tinypic.com/vd1gzr.jpg
i66.tinypic.com/2mo9ixf.jpgi65.tinypic.com/2nuhih.jpg

....u garaži na placu su ova dva mopeda i....
i66.tinypic.com/voncxx.jpgi65.tinypic.com/2nbdkw2.jpg
...započeta transformacijai64.tinypic.com/20sul1x.jpgi67.tinypic.com/2419eok.jpg
i63.tinypic.com/xdsavs.jpgi67.tinypic.com/2efuvxi.jpg
...i naravno bar jedan od ....i65.tinypic.com/30wwbhy.jpgGrin

Tomosi su ušli tiho u moj životGrin i zauzeli poprilično moj životni prostor, samo se plašim da ne odu bučnoKolo

veljko apn 6
Zoki,motori su odlicni,do skoro mi je bio omiljen crni Colibri-ali se situacija promenila i za srce mi je prirastao ovaj beli automatik !!!
Mada se mozda i predomislim posto se sprema crveni Colibri nadam se za predstojecu sezonu Smile
i.postimg.cc/Hrphhw6X/31947620-1645640012199787-420255609246449664-n.jpg

Zoran1968
Pa evo ovako da ti odgovorim.
Crveni Colibri je do sada bio radna mašina koju sam exploatisao za sve pare, njegovu ulogu treba da preuzme APN,ali u smislu da vuče prikolicu sa dva mopeda do skupa u NS.
Da li je to izvodljivo???.Mislim da jeste jer moja braća "Egipćani" tovare i veće težine u njihove poluprikolice koje su sve samo ne lake.
Putna brzina će verovatno biti oko 20km , ali koga je to brigaWink

Crvenog Colibrija posle sređivanja ću i dalje najviše voziti.

TOMOS
Automatic izgleda ko da nije maknut iz Holandije. Prostorija izgleda isto kao sa slika koju su ti slali rodjaci. Da ga nisam video uzivo u gepeku tvog auta, odmah do Zimske i Vajkrema, ispred moje zgrade, nebih verovao da je stigao.

i.postimg.cc/zyRCs4wC/20190601-154731-1.jpg

Zoran1968
...ni ja ,veruj mi uvek se iznenadim kada izađem na terasuGrin
Jedne noći sam ga ugurao pored tv-a u sobu i gledao dok nisam zaspao.
Ujutro me je probudio miris mešavine,jer sam prepunio rezervoar ne znajući koliko u njegov rezervoar stajeSmile...
....i opet nisam mogao da spavam...
i65.tinypic.com/15x7pkg.jpg

Joka
Kad sam došao u Ns i vidio te na Colibriju,reko to je neki fin i pristojan čovjek kupio negdje sređen motor i sad se malo vozika....kad ono luđak ( za Tomosima ) Smile Motori su jako dobri

maxa

>Zoran1968 napisao:

...ni ja veruj mi uvek se iznenadim kada izađem na terasuGrin
Jedne noći sam ga ugurao pored tv-a u sobu i gledao dok nisam zaspao.
Ujutro me je probudio miris mešavine,jer sam prepunio rezervoar ne znajući koliko u njegov rezervoar stajeSmile...
....i opet nisam mogao da spavam...
i65.tinypic.com/15x7pkg.jpg

ne kapiram što motor koji je prevalio brdo kolikometara da bi najzad stigao do tebe i zbog kojeg si se toliko izmaltretirao držiš na terasi. A ova drugi uživaju u bar suvom !?!?

Zoran1968
Pa i na terasi je suvo, zastakljena je!Wink
Jednostavno nema mesta za sve u sobiGrin Žena se već navikla na crnog Colibrija, ali dva komada u sobi su već previše.
U budućnosti ću morati da ih preselim sve na plac,čim napravim adekvatnu prostoriju.

maxa

>Zoran1968 napisao:

Pa i na terasi je suvo, zastakljena je!Wink
Jednostavno nema mesta za sve u sobiGrin Žena se već navikla na crnog Colibrija, ali dva komada u sobi su već previše.
U budućnosti ću morati da ih preselim sve na plac,čim napravim adekvatnu prostoriju.

AKo ih ne preseliš na vreme ima žena da vas sve iseli Smile

Zoran1968
.....evo malo dopunjene kolekcije "UMOVA"Grin
Danas sam izneo na svetlost dana deo mog UMO arsenala, čak se i rimujeHarmonika
i67.tinypic.com/2n688z5.jpgi65.tinypic.com/2dbuuk1.jpg

Kide
Dobra kolekcija Zoki,šta li si "NAUMIO" Wink ,neki radovi u nastavku Wink
s29.postimg.cc/rgziiuler/DSC06574.jpg

maxa
Ne kapiram baš najbolje tu "Umomaniju"Smile

Zoran1968
NI ja....GrinGrinGrin
možda je razlog ovo:
View My Video
Raz 124
..svešće se to na kraju na kosačicu i agregat, ostalo će u oglase, donaciju ili otpad.

TOMOS
Vidim da ti "hvali" "nandzarasti", pa ako te zanima imam jedan viska po sindikalnoj ceni.

maxa
Ubaci mu u tu sindikalnu cenu i jednu polutku kod Skočića i ima odmah da odeSmile

TOMOS
Skocic je u svakoj kombinaciji.

Zoran1968
....jeste li na ovo mislili???
i64.tinypic.com/5p04mh.jpg

TOMOS
Extra
i.postimg.cc/zyRCs4wC/20190601-154731-1.jpg

Zoran1968
Dans sam po divnom vremenu ipak otišao colibrijem na plac i malo radio oko motora.
i63.tinypic.com/24w8pph.jpgi65.tinypic.com/2ed356v.jpg
i63.tinypic.com/9jnbr6.jpg.
Od izrade prikolice za APN sam za sada odustao, jer na njemu tek ima puno da se radi...
Povratak kući je bio po kiši i to je to za sada...

Zoran1968
..sa jučerešnjeg "Tomos skupa" !!!!
Nikada dovoljno vremena da se nešto konkretno uradi.
i65.tinypic.com/729643.jpg

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,724)   DobriDiv DobriDiv (1,127)   andrija andrija (1,054)   Neso Neso (952)   Ludi Dzora Ludi Dzora (938)