Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Moj TOMOS » Moj TOMOS
 Odštampaj Temu
TOMOS Colibri 04
rade023
Predstavljam vam bicikl sa motorom marke TOMOS iz 1963 godine.
https://imgur.com...

IvanA3
Zreo za restauraciju

Kide
Pune ruke posla Wink Poprilicno je kompletan pa moze lepo da se restaurira,sediste definitivno treba zameniti prvo Wink
s29.postimg.org/rgziiuler/DSC06574.jpg

IvanA3
ma ceo rasturi odma nije nesto preterano tesko kolibrija sastaviti

sladjan90
koje gluposti rastavljati ga,nepotrebno je to po meni. limarijski je odlican,boja je ok,malo srediti neke sitnice,boju malo ispolorati i milina
Jedan momak imenom Ljuti u Deželu se uputi.
Ponio je špeka,luka,kruha...a sad čeka Pucha.
I torba mu puna dijelova,alata,misli Ljuti na svog ata.
Baš je biker pravi,u torbu on i čekič stavi!
Bježte dekle,bježte fanti,stiže Ljuti na zelenoj kanti.Bila je to lijepa slika,vozio Ljuti masinu od 90 kubika Smile

IvanA3
aplauz pa zato i kazem da se rastavi da sredi boju !Lakse je da ofarba nego sad da polira koji k lepo se ofarba i ko nov a sad od babe napraviti devojku nije lako

Kide
Kako može biti lakše rasturiti ceo motor i farbati ga,ponovo sklapati od jednog poliranja svih delova motora koje se završi za nedelju dana pomalo? Naravno da je bolje kad se kvalitetno ofarba ako mora ali ako je farba cela sve se to da uraditi poliranjem i trošak je oko 200 dinara ako sam radiš.I od babe može da ispadne i devojka,zavisi koliko se potrudiš Grin Evo ove moje dekle su stare 35 godina,cilindar sam farbao,glavu i dekle ručno polirao kao i polugu kočnice s26.postimg.org/tcamfb6bt/IMG_20170903_155956.jpg s26.postimg.org/59tskfpop/IMG_20170903_160010.jpg

IvanA3
Dekle da ali gledaj tvoj lak na farbi presijava se kao lud,ako moze saveta za poliranje dekli itd u pm.A i njemu samo sto nije izbila rdja zreo je za farbanje cinjenica al dobro svako ima svoje misljenje i to treba shvatiti Smile .

Kide

>IvanA3 napisao:

Dekle da ali gledaj tvoj lak na farbi presijava se kao lud,ako moze saveta za poliranje dekli itd u pm.A i njemu samo sto nije izbila rdja zreo je za farbanje cinjenica al dobro svako ima svoje misljenje i to treba shvatiti Smile .
Ram sam morao farbati jer ga je neko prethodno jako loše ofarbao.Za dekle treba dosta vodenih šmirgli razne granulacije-od P400 do P2500,ja sam koristio 9 različitih. Na kraju pasta za poliranje hroma,aluminijuma i nikla.

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Zoran1968 Zoran1968 (2,319)   Nemanja Nemanja (1,716)   DobriDiv DobriDiv (1,213)   Neso Neso (1,164)   andrija andrija (1,153)