Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Graham Bell Two Stroke Performance tuning knjiga
Stefikus
I ja se mucim sa trecim poglavljem nema vajde jako je zajebano a primetio sam da mi malo teksta fali negde, sam bog zna zasto. Plus ja ni te slike ne znam kako ubacivati, a i sad ce skola drugog septembra (prvi je nedelja) pa necu imati uopste vreme za prevodjenje.

Zalim, ali na mene ne racunajte dok ne krene neki raspust. Sad Vile

Nisam odustao, nego je trenutno stanka sto se mene tice.

tuningfanatic
U redu je momci, oprosteno vam je, mladi ste. Samo vi i ja znamo koliko je tesko i ako perfektno znas engleski, a ako si osrednji posteno se namucis.
IF YOU AINT MIXIN GAS YOU AINT KICKIN ASS!!!

Fanste

>andrijapetr napisao:

A ja sam 30 Avgust Grin

A ja sam 18 martPfft

Stefikus
Devedeset deveto? Pa ja ne verujem pod broj jedan da nas ima ovako mladih na forumu a jos i svo troje nas ista generacija.. A jedan mi je i imenjak haha! Grin

Fanste
Smile

malitehnicar
I ja sam 99.
Svako dodatno ulaganje u TOMOS-a je velika greška. Nažalost, pogresiću opet Smile
Anlaser je za PICKE Grin

Stefikus
U bog te. Cetvoro. Mada ajmo da ne offamo vise jer ce nas pojuriti. Ljudi koji ocekuju novo prevedeno poglavlje se debelo razocaraju kad vide nas decu da brbljamo o svojim godinama.

BT80
Dobro je da nas ima mladih tomosasa Grin

mladen
stefikus da nisam video da je prvog nedelja ustao bih da cekam bus Grin mozda bih mogao da pomognem oko prevoda dobro znam engleski . kad smo vec kod godista rodjen sam 14.2.1999.

Stefikus
PETORICA!

Mozes ti da prevodis prvih 25 str poglavlja 3 skines pdf pa ga pretvoris u txt fajl i taj txt fajl otvoris u wordu i imas stranice i sve. To sam ja trebao ali stvarno ne mogu. Kad bude raspust, kazem vam. Necu zaboraviti.

Znaj u sta se upustas, vrlo je zajebana tehnicka knjiga sa jako puno profi termina. Nece ti problem biti ona istorija itd, ali kad vidis one teze pojmove nece ti biti dobro.

mladen
shvatio sam vec zato sam i napisao da cu probati ali ja kako sam ranije posa u sk sad polazim u sredju prvo da vdidim kako sta ide i onda kako budem imao vremena tako cu i prevoditi

Stefikus
AAAAAAA JOOOOOOJ Shock

I ja cu isto u srednju ali sam ja preskocio (polozio) drugo polugodiste prvog i prvo polugodiste drugog razreda, nisam ranije krenuo, ispitivali me sat i po da vide mogu li i usmeno i pismeno i posle su rezultati otisli u ministarstvo da potvrde to i potvrdili su. I evo zavrsih osnovnu kao djak generacije. Smile

mladen
haha i ti djak generacije Grin i ja isto Grin

Stefikus
Grin Smile

Jebes srebrnjake, trebali su da nam daju vanrednu vozacku dozvolu za mopede ili tako nesto, vrednije bi bilo!

mladen
hahhahaa to si u pravu dobro ja od opstine dobio i tablet . ali brate vise bi se obradovao za za kao sto ti kazes vozacku ili tako nesto . kod nas bile neke kovanice pozlacene

Stefikus
To je bolje od onoga sto smo mi dobili. Neke debele knjige sto je lepo, i srebrnjaci. Mada tablet cak i da sam dobio ne bi mi trebao jer vec imam jedan.

Ali bi mu se vise obradovao od srebrnjaka.

BT80
Ooo,pa ovde ima i znani ljudi Grin

Nemanja

>andrijapetr napisao:

drugo poglavlje sam preveo celo bez po muke

Zašto si prevodio drugo poglavlje, kada sam ga ja postavio prevedenog i ispravljenog?
Ovih dana ću ispraviti i postaviti četvrto poglavlje, a zatim ću vam se i ja pridružiti u prevođenju.

junior
momci ako treba pomoc,recite mi..

andrija

>Nemanja napisao:

>andrijapetr napisao:

drugo poglavlje sam preveo celo bez po muke

Zašto si prevodio drugo poglavlje, kada sam ga ja postavio prevedenog i ispravljenog?
Ovih dana ću ispraviti i postaviti četvrto poglavlje, a zatim ću vam se i ja pridružiti u prevođenju.

Pa ja sam pre toga preveo skoro celo ostalo mi je samo 3-4 recenice . A sto se tice cetvrtog poglavlja tuningfanatic je postavio 1-2-4 poglavlja

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (971)   Atila88 Atila88 (965)