Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Oglasnik » Prodajem
 Odštampaj Temu
Prodajem kompletno platinsko paljenje 12V 50W
viktor1986
Prodajem novo platinsko paljenje 12V 50W za Tomos. Set sadrzi magnet(AET), ploca sa namotajima i spoljasnja bobina(Wat-Yong). Magnet i ploca sa namotajima su kupljeni u Tehnomotor Novi Sad(placeno 6000dinara sto se moze videti na racunu sa slike) a bobina je kupljena u Moto-Bike Kac(placeno 2067dinara ali nisam sacuvao racun, mogu dostaviti screenshoot sa online kupine ako bas nekome treba). Paljenje nikada nije bilo montirano na motor vec je stajalo u kutiji. Razlog prodaje je sto sam kupio kompletno bezplatinsko paljenje iz Tehnomotor Novi Sad pa mi je ovo visak.

Cena je fiksna i za kompletno platinsko paljenje sa slike iznosi 6500dinara(55Evra). Kupac placa troskove transporta a moze i licno pogledati i kupiti u Ovči ili ispred firme Jat Tehnika koja je 1km udaljena od BG aerodroma.

Novac ne vracam. Garantujem da ovo paljenje sa slike nikada nije bilo montirano na motor te stoga ne mogu biti odgovoran u smislu vracanja novca ukoliko bude eventualnih problema jer ja to paljenje nikada nisam probao vec sam ga samo kupio novog. Za sve eventualne probleme, a uopste ne bi trebalo da ih bude) mogu posredovati izmedju Vas i Tehnomotora ili Motobike-a u cilju resavanja problema(opet ponavljam da ne bi trebalo da ga bude).

Kontakt telefon 064/231-28-98

i.postimg.cc/1RbstY1w/P7270361.jpg
i.postimg.cc/m2xWRz7S/P7270353.jpg
i.postimg.cc/2S8cfr9w/P7270355.jpg
i.postimg.cc/7YX99jPT/P7270356.jpg
i.postimg.cc/4N8vVtw6/P7270360.jpg
i.postimg.cc/SNKCSRqJ/P7270365.jpg

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,724)   DobriDiv DobriDiv (1,127)   andrija andrija (1,054)   Neso Neso (952)   Ludi Dzora Ludi Dzora (938)