Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Tomos 15 SE-Test
Atila88
Premijera Sprint Electronic-a u magazinu Auto iz 1976 godine

i.postimg.cc/7JZ0WQkb/001.jpgi.postimg.cc/jwKzzS3H/003.jpgi.postimg.cc/vgz5XwCp/004.jpgi.postimg.cc/xkLvJz5j/005.jpg

konstruktor
Da li je ovo istina da je kompletan menjac izmenjen,a ne samo prva?

Atila88
Moze da nam potvrdi Kenjeres.

Zoran1968
Ovaj tekst je prepun dezinformacija počev od ovog , citiram: Dvotaktni hlađen vodom motor......"Kolo
i.postimg.cc/qq0Sw4cG/2020-01-31-16-23-27-Start-meni.jpg
Trebalo je streljati novinara koji je ovo pisao jer se tačno vidi da nema pojma o čemu piše..

TOMOS
Ja nigde nisam procitao da je ceo menjac izmenjen
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

konstruktor
i.postimg.cc/jnV7wS09/004.jpg

Zakljucujem po ovome,jer ostali tomosi imaju problem sa odnosom izmedju brzina.Cak sta vise nije da imaju problem nego su katastrofa onosi izmedju brzina.To je jedna od najlosije resenih stvari na tomosu sa brzinama

misko016

>konstruktor napisao:

i.postimg.cc/jnV7wS09/004.jpg

Zakljucujem po ovome,jer ostali tomosi imaju problem sa odnosom izmedju brzina.Cak sta vise nije da imaju problem nego su katastrofa onosi izmedju brzina.To je jedna od najlosije resenih stvari na tomosu sa brzinama

Koliko znam odnosi brzina na svim tomos motorima osim CTX i e90 su isti?

konstruktor
Ctx,E90 i t15 imaju samo prvu drukciju,ostalo je isto.A ovde se govori o ostalim brzinama.Licnomislim da sto kaze Zoki ovaj sto je pisao clanak pojma nema o cemu prica.

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (971)   Atila88 Atila88 (965)