Pregled Teme
 Odštampaj Temu
OBAVEŠTENJE
Zoran1968
Sve teme sa po jednim postom biće automatski obrisane, a one do tri uzećemo u razmatranje za brisanje
Sve teme sa ponovljenim sadržajem osim MOJ TOMOS i Projekti i radovi biće takođe obrisane.
Sve teme koje zbog nestanka slika, a do danas se autori nisu javili sa istim, će biti takođe obrisane
Svi ,ali apsolutno svi oglasi će biti obrisani i ubuduće će se brisati posle max mesec dana , ako za njih nema interesovanja.
Takođe i neuspele teme sa lošim sadržajem, pisane nerazumljivim (nemuštim ) jezikom , bez slika itd. biće uzete u razmatranje za trajno brisanje.
Molim Moderatore da krenu sa aktivnostima ODMAH.

i.postimg.cc/xkFJ4LKH/Untitled-1.jpg

viktor1986
Zamolio bih i ostale moderatore da se ukljuce u sredjivanju foruma.

Ostalo je da se pregleda deo foruma pod nazivom " Moj Tomos " kompletno(Moj Tomos, fotografije, tomos projekti i radovi). Mislim da sam ranije i to sredjivao ali treba pregledati.

Treba da se pregledaju naslovi tema(kompletan forum) pa po potrebi da se teme prebacuju u odgovarajucu sekciju foruma. Takodje, ukoliko negde postoje dve-tri iste teme, trebalo bi sve odgovore staviti u jednu temu. Radio sam i to, ali bi valjalo pregledati jos, narovito deo foruma friziranje.

Sve ostalo sam sredio.
To be determined!

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   Atila88 Atila88 (963)   BT80 BT80 (945)