Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Navak 19-20.09.2020
Atila88
Na proslom druzenju u Cortanovcima,u razgovoru sa Karoljom,dosli smo do teme o moto trkama u Srbiji i trenutnom stanju.Karolj nas je pozvao da dodjemo u nedelju a ko moze i u subotu,na stazi na Navaku tacnije Subotistu,odrzace se treca i cetvrta trka za sampionat Srbije u brzinskom motociklizmu a i trkama oldtajmer motora.Trka pocinje u 13 casova,ko moze neka dodje.

viktor1986
Brm brm brm! Vec sam poceo sa pranjem motocikla, da operem svu prasinu koju sam pokupio u Cortanovcima!Grin Slobodan sam u nedelju tako da cemo se videti. Valjda ce biti lepo vreme.

Atila88
Ja moj nisam pipnuo Grin ok ok,tu smo pa cemo videti.

Zoran1968
Doći ću,ako stignem da sastavim mašinu, taman da je razradim malo.
Rezervnu mašinu sam satro na putu u Čortanovce, izgleda da ću morati nov karburator da kupim i oprostim se od BING-a.

viktor1986
Ovde je objasnjeno koje se sve trke odrzavaju a i satnica istih.

http://motosavez....EW/?p=5961

Norvin
Pažnja !! Molim vas da svi koji dolaze na NAVAK potvrde to OVDE , kako bi ljudi koji organizuju skup znali na čemu su ! Osim Viktora , Atile i eventualno Zokija niko nije potvrdio dolazak. Red bi bio zbog ljudi koji imaju volju, da se još jednom sastanemo.

Tomostomos
Od mene nije daleko...nekih 50ak km...ali muci me bela tabla,stara trajna...vidjam ljude svukud voze bele table po gradovima,ima i zutih...e sad dal koka zaustavljaju ili ne,da li kome pisu kazne na stare trajne table...ili je poenta staviti kacigu...kada bi dolazio dosao bi sa jos jednim drugom,on je registrovan po novom...a ja bele trajne,to me muci.

viktor1986
Nisam bas nesto puno pricao sa Atilom u vezi putanje do Subotista ali smo se slozili da ne idemo kroz centar Beograda. Gledao sam koji je nekako najkraci put do tamo i tu mapu prikazujem na slici. Atila, jel tebi OK ova ruta? Ti imas jedno 10-15km do mene tj. do te pocetne tacke na mapi.

Ako pratimo tu rutu, od mene do Navak-a imamo 60km, to nam je odprilike oko 1h voznje ako ne pravimo pauzu. Postoji i alternativna ruta od Pupinovog mosta, preko Bezanije, Surcina, Becmena, Pecinaca do Navak-a ali je to duzi put, ukupno 87km i tuda ne bih isao. Ta alternativna ruta se moze skratiti na 67.5km od mene do Navak-a ali bi tada isli kroz centar Beograda(Pancevacki most, Brankov most, pa kroz NBG do Surcina)

Sto se mene tice, najbolje mi pase ova ruta na slici.

i.postimg.cc/zD27mC84/Putanja-do-NAVAK-a.jpg

Ako ima jos zainteresovanih neka se jave pa da se dogovaramo u vezi rute do Navak-a.

Klarija
Ja dolazim u subotu 19.09.!U nedelju radim tako da nemogu.I ne dolazim motorom pošto mi je ostao u Radojevu a trenutno sam u Zrenjaninu.Imam na raspolaganju 3 rute,kilometraža je otp ista nekih 110-115 km.Prva je preko Nsa,druga da se isključim pre Nsa preko Đurđeva i Šajkaša i treća preko Bga pa dalje putem kojim planira i Viktro i Atila da idu.
Ako neko ide isto u subotu vidimo se.....
Tomos Klub Klarija

viktor1986
U subotu ne mogu doci, kevi je rodjus pa cu biti rostilj majstor. U nedelju sam slobodan i dolazim

Atila88
Viktore,ne razmisljam puno,idemo tim putem sa slike,odgovara mi.

viktor1986
Ok. Kada krecemo? Da li odgovara oko 9h kod mene ili si mislio nesto ranije?

E a sada, jel ima tamo neki restoran da se pojede nesto ili da nosimo od kuce? Ne verujem da ima pa zato pitam.

Atila88
Ja sam mislio oko 8 da krenem od kuce pa dok stignem kod tebe,a tamo nema nista ja mislim,Guta donosi 5 kg rostilja,Milan donosi hleb i pice.

Kide
Meni bi odgovarala alternativna ruta,mogao bih vas sacekati posle Pancevca na Eko pumpi pa zajedno ostatak puta.Ova ruta sa mape mi je mnogo dalja .

s29.postimg.cc/rgziiuler/DSC06574.jpg

Atila88
Kako hoces Kide,ovo nije mnogo daleko.

gaga
Nedelja dolazim autom iz bataje ko hoce moze samnom
i.postimg.cc/N5xT5s2c/22553724-1953621274905070-1141058994-o.jpg

Kide
Ako ste se vec odlucili za tu rutu o.k. nema veze.Alternativnim putem bi se mnogo vise vozili sva trojica.Meni ne odgovara ta ruta jbg a sam necu ici do Pupinovog mosta, mnogo mi dalje.

s29.postimg.cc/rgziiuler/DSC06574.jpg

CVEYA
Dolazim Grin

Atila88
Kide,onda dodji sa Gagom autom

Norvin
Aca i ja dolazimo autom, Smile

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,761)   DobriDiv DobriDiv (1,127)   andrija andrija (1,047)   Atila88 Atila88 (976)   Neso Neso (940)