Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Blic pitanja
Leon
Sistem pitanje-odgovor.

img96.imageshack.us/img96/8171/20121003161806859.jpgimg708.imageshack.us/img708/8159/20120928140022139.jpgimageshack.us/a/img19/5001/photodrustvokomunizamko.jpg

malitehnicar
Video sam na Bubanj Potoku radilicu marke UNISO za automatik.Cena je 2700 dinara pa me interesuje da li je bolja ta ili ona iz motobike-a.Grin

marusatomos
Da li moze neko da mi kaze u cemu se razlikuju ram od BT i ATX? Da li ima uopste razlike izmedju ta dva rama?

Neso
Dali moze da se nadje led traka a da je od 6v?

Zlocesti
menjao sam danas ortaku korpu sa lamelama sa motora koji je extra radio.. kada sam prebacivao bixna nije htela da udje na radilicu pa je malko smorglnuo osovinu frubom smirglom i nasela je lepo. spakovao sve pali ide. ali se posle drugog paljenja desilo to da je ostao u brzini. i non stop je u brzini. nece da ide u rikverc i kada se kurbla okrece tocak.. sta to moze da bude. pre zamene korpe nije imao te probleme
sixpacktech.com/wp-content/uploads/2012/03/gif-06.gif

Neso
Iglicast lezaj

DobriDiv
koji je motor?
APN 4H '75
A3 KLSG '87
15SL 1977.

Zex032
Kako da postavim sliku u post ?

Zlocesti
iglicasti je nov .. stapljen pre 2 meseca .. i radio je bez prboema .. jel moguce da je osovina deblja ili da ima ostecenja pa zbog toga

drugo pianjce
gde ide ova sajbana ili sta je vec broj 22

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQebf2gqZPpFy3oFqHbNWc3XbltAWigfI9AnDMAkima8pZvjkfPPw[/img]

navodno je prve brzine a ja mogu samo da je stavim na drugu .

Leon

>Zex032 napisao:

Kako da postavim sliku u post ?

img23.imageshack.us/img23/1951/78853341.jpg

Radi postavljanje.Klikneš na ImageShack.us ,registruješ se i možeš postaviti sliku.
Ili preko ovoga http://beta.photo...

Ima i naša varijanta na Srpskom www.dodaj.rs

Nije problem za snalaženje,uglavnom,funkcioniše dodavanje,nije problem u Forumu.

Pozdrav!

img96.imageshack.us/img96/8171/20121003161806859.jpgimg708.imageshack.us/img708/8159/20120928140022139.jpgimageshack.us/a/img19/5001/photodrustvokomunizamko.jpg

DobriDiv
Hocu li zauvek imati mesta za samo 50 poruka u inboksu? ili cemo dobiti veci prostor... jel to povezano sa brojem postova?
APN 4H '75
A3 KLSG '87
15SL 1977.

BT-POWER
Bice povecano. Nema veze sa brojem postova vec se to podesava kod nas u admin panelu.

DobriDiv
Hvala Smile
APN 4H '75
A3 KLSG '87
15SL 1977.

mico
e,drustvo evo i mene na ovom forumu da vas smaram sa mojim pitanjima..Smile)))
dakle,prepisacu pitanje sa proslog foruma posto ste onda bili zauzeti oko ovg novg!Usput,hvala za ono prosli put sa udicom...
i dalje mi nesto nije jasno,kad vozim motor nizbrdo,cuje se u njemu neko cangrljanje i ako idem brze(bez gasa) on sam usalta u drugu,ako usporim,on opet zacangrlja i usalta u prvu,ja sam mislio da je to zbog udice ali...da li je to cangljanje normalno?A kada je ugasen i kada ga guram pored sebe,nesto opet cvakce,danas sam primetio da imam malo lufta u pogonskom lacaniku,ali neverujem da se on cuje...molim za pomoc,hvala unapred i izvinjavam se sto davim,ali jos sam pocetnik Smile

sladjan90
pa ako ''zacangrlja'' dok prebacuje iz jedne u drugu brzinu,onda verovatno nesto oko menjaca nevalja,napisi koji je motor u pitanju,je li colibri kaosto pise vamo sta vozis?

Zlocesti
www.edssurplusforsale.com/tomos_a3_parts/parts_diagrams/tomos_a3_crankshaft_and_clutch.gif

brkin
mico skini desnu deklu,skini korpu i vidi stanje zupcanika i lamela

zlocesti ta podloska ti ide na nosac lamele 1 brzine i totalno je nebitna nezamaraj se sa njom
ako si mi prijatelj,ne razgovaraj samnom-ZIVOTA
autolimarska radnja
"BOB MARLEY"
varimo i nedeljom

mico
Da,vozim Colibri a5,bas kako je napisano...Nemislim na saltanje pri voznji(sa gasom),u voznji salta odlicno,nego kad idem nizbrdo bez gasa(ler),ako je malo veca nizbrdica,on zacangrlja i usalta u drugu,ako ukocim,tj.idem sporije on opet cangrlja i usalta u prvu,neznam jel to normalno...Pre sam skidao deklu,menjao sam udicu,zupcanici izgledaju u redu...A,kao sto sam napisao gore,cuje se neko cvaktanje i kad je motor ugasen u pokretu,a i kada je upaljen verovatni nego nemogu da cujem zbog motora????

sladjan90
pa najbolje je da stavis neki snimak,pa da ostali cuju to

mico
Ok,pozajmicu,od druga kamericu,pa ako uspem da snimim okacicu!!!

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Zoran1968 Zoran1968 (2,348)   Nemanja Nemanja (1,723)   DobriDiv DobriDiv (1,213)   Neso Neso (1,164)   andrija andrija (1,153)