Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Moj TOMOS » Moj TOMOS
 Odštampaj Temu
Automatic A3 S 1989
viktor1986
Original je najbolji za mene, bas je tih.
To be determined!

OldTiMerEnGiNeReStOrE
Vuna je ok, ali kad se uhvati smog..... Bude Belaj 😁😁😁
OldTiMerEnGiNeReStOrE

Kide
Za auspuh sa vunom bi trebalo da se koristi bar polusintetika i sintetika i neće se brzo natopiti živim gorivom a i lako se zameni.
i.postimg.cc/hGRwxxDg/received-785456175540666.jpg

BT80
Što kaže Igor original je najbolji, a možeš probat čeličnu vunu, pa javi rezultate...

Retro
Original je najtiši, ali je po performans ama najslabiji. Dobio sam od kolege nekakvu vunu, vidjećemo kako će se ponašati. Grin
Be Cool,do it Oldscool!

Kide
Kamena vuna je najbolja,ne izgori kao staklena,ne znam koju ces da ubacis u Lipnika.
i.postimg.cc/hGRwxxDg/received-785456175540666.jpg

Retro
Saznao sam. Ovo je Keramička vuna koja se ubacuje u peći. Znači neće izgoriti, ali vidjećemo hoće li se natopiti i koliko.

Danas sam zamenio ulje u mjenjaču i skinuo glavu da pregledam termogrupu. Bio je jako tanak sloj gateži koji se lako ogulio. Na jednom mjestu kao da je dihtung malo pustio pa sam poravnao glavu i bacio dihtung na šporet(bakarni). Vratio kurblu sa oprugom i sve ostalo popakovao. Mislim da sam miran sa održavanjem za ovu godinu Grin
Be Cool,do it Oldscool!

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (993)   Atila88 Atila88 (965)