Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Sta ste danas korisno ucinili za svoj Tomos
AutomaticA3MS
Nažalost ni ja neidem sa APN-om. Nego ako naleti neko s ovog ili onog foruma,da mi motor baš ne bude svinjac.
1983 Tomos APN/BT 6
1989 Tomos CTX 80
1998/ Tomos A35 Sprint
2007 Gilera Runner 50SP

zexns73
ocistio auspuh i sad razlika u zvuku nebo i zemlja a cini mi se i stari matik veseliji
dunav se stabilizovao i prosle su ove nesretne kise pa cim budem imo volje opracu ga konacno,picim sada snjim na poso i svuda i slazemo kilometrazuSmile
radice se jos na matiku samo mi malo ubi volju mala privreda tacnije bolu ruke i ledja od majstorisanja
jbg resio da konacno se ponovim i uzmem zadni tocak novi,novi zadnji zupcanik za lanac,celican zbicasti lep bio ma sve se sija,al bem ti malu privredu
sve namesti a kad sam pred sklapanje stavio nove pakne u nov dobos sto nabavih pre jedno mesec dana umalo se nisam onesvestio,dobos normalno pasuje a pakne nemogu da udju tamo gde im je predvidjeno mesto u tocku za citavih 3 milimetaraShock,seo zapalio cigar i samo sto od muke nisam zaplako,ceo dan izgubio,muda ostavio prebacujuci spoljnu gumu cas tamo cas vamo
prokrstario sam matikom ceo novi sad uzduz i popreko i naso radionicu na salajci bogu iza ledja,prvo sam bio fin a posle nisam kad su mi predlozili da odem do motobikea da mi zamene, bio sam spreman da majstore gadjam tockom ako budu previse pametovali,
sva sreca vratili mi novce
resio bice dana i tockovi da se srede al polovni uklopljeni,izbeci cu kad god mogu malu privredu,promasiti takav deo za 3 mm,svaka im cast
ledja me ubise od uzaludnog posla stari tocak vracen i zasad jurcam tako
mislio sam da cu se sa vise stvari pohvaliti al jebiga bice bolje
makar je auspuh sada veseo

junior
samo sipam i teram Grin

Djordje
me 2

Djole96
Danas smo ja i cale popravljali od komse....jednog Atx-a.
Coveku je dimio strasno i nije vukao kako treba,ugasio mu se kad je isao po polju,e sad ocistio sam filter vazduha,upalio opet sve isto.Gledam ja njega ne mogu da skontam u cemu je kvar,tata se nasao tu pored i pogleda na karburator kad ono cok je bio do pola vracen nije hteo da vraca.I ja to sve namestim vratim ga gore upalim radi...Probam ga malo po ulici sve lepo vuce extra oteram...ga komsi...kad ono njegova cerka u sorcu,a mene neki znoj oblio i kazem ja gotov je motor,pita ona mene jel treba sta da se plati kazem ja ne treba...i okrenem se i odem....To je moj danasnji dan sa TOMOSOM.Srbin
NE BRZE OD ZIVOTA!

Totke

>Djole96 napisao:

Danas smo ja i cale popravljali od komse....jednog Atx-a.
Coveku je dimio strasno i nije vukao kako treba,ugasio mu se kad je isao po polju,e sad ocistio sam filter vazduha,upalio opet sve isto.Gledam ja njega ne mogu da skontam u cemu je kvar,tata se nasao tu pored i pogleda na karburator kad ono cok je bio do pola vracen nije hteo da vraca.I ja to sve namestim vratim ga gore upalim radi...Probam ga malo po ulici sve lepo vuce extra oteram...ga komsi...kad ono njegova cerka u sorcu,a mene neki znoj oblio i kazem ja gotov je motor,pita ona mene jel treba sta da se plati kazem ja ne treba...i okrenem se i odem....To je moj danasnji dan sa TOMOSOM.Srbin

Sorc je bio najzanimljiviji verujem Smile
sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/527706_3120858558407_244764970_n.jpg

andrija
Ma kakav sorc filter je bio u centru paznje
www.igreklik.com/slike/images/53693575033151988341.jpg

Totke

>andrijapetr napisao:

Ma kakav sorc filter je bio u centru paznje

Filtrirao je on onda Grin
sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/527706_3120858558407_244764970_n.jpg

andrija
Mozda mozda

junior
valja to tako sa komsinicama Grin

007filip
trebao si napravis neki njava foru i nek ide zivot, onako je pogledas i odmeris u tom trenutku krajnje konkretno da ona provali na koji vid "placanja" si pomislio... bitches lav det

Djole96
@Totke Od svega sorc je bio u centru paznje.Grin
@Andrija Filter isto nije bezao iz oka paznje...Grin
@Totke Mozda....mozda Grin
@junior Sto ne bi valjalo tu smo da se pomazemo....Grin
@007filip Ko kaze da nisam....Grin hahaha
Pozdrav svima.
NE BRZE OD ZIVOTA!

verano
Danas na svom APN-u zamenio lezajeve zadnjeg tocka jel je jednom tj.desnom pukao spoljni obruc.Da budem precizniji kada sam skinuo i levi,jel sam zamenio oba u paru da posle opet ne otvaram tocak,na njemu ladno pise Made in Yugoslavija.Sta reci a ne zaplakati.

andrija
Meni na sva cetri pise made in yuoslavija i jos nemaju lufta ...
dosedi u zadnjog glavcini su se pojeli a lezajevi se jos drze

Vuja
Danas sam na svom automatiku ocistio i isprao karburator, a sutra planiram da zamenim auspuh Svi

verano
Koje ti godiste motor?

andrija
'84

BSmatic
Testirao zadnje amortizere i staru gumu sa 25 kila jupola...

verano
Moj APN 4 je 77 godiste,ja imam 100 kila kada idem na plazu obavezno neko zensko natovarim koje ne sme da bude ispod 50 kila jel bi je slomio kao grisinu,sav alat koji nosim ni malo nije lagan,jel sa njime kao sto sam vec opisao mogu generalnu na putu da uradim, i plus sve potrepstine od pica hrane i ostalo sto ide uz to.Pa lepu kilazu ovo moje magare vuce svakodnevno,a je se malo i zacudio kako je pukao lezaj?

Stefikus
Danas? Izvadio i ocistio svecicu jer mi se moze, dosadno mi bilo i ja sam lepo dok to radim zatvorio slavinu naravno, e sad ja upalim motor malo vozim i motor se ugasi. Kurblam ja jedno 5 puta i nista. Kazem necu vise da ne sjebem jos nesto. Ja se usro, sta mu je sad u pm hvala bogu stao blizu kuce i ja tek kuci primetim zatvorenu slavinu.

Osecao sam se kao idiot.

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (997)   Atila88 Atila88 (965)