Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Oglasnik » Prodajem
 Odštampaj Temu
Ko je sa kime trgovao i kako je prosao...
Neso
Ja sam trgovao sa pajserom9 i evo +
s22.postimg.cc/fmhj3ohgd/IMG_0001.jpg

Phenom
Atila88 +
biker for life

Atila88
Phenom +

tritrilla
nikola apn-6 veliki+
Moje masine: APN 4, T 15 SLC, BT 50n, ELEKTRONIC 90, T 12, CROSS 50 JUNIOR, T 15 SL, APN 4T, Automatic 3L, MOSCO, V14, T15 SPRINT, Automatic NT

Totke
Ja sam trgovao sa Orec sa foruma covek je iz HR ugl hteo je da posaljem nekom njegovom kolegi u SRB i ja sam pristao i poslao. Sve u svemu jako lose iskustvo. Nikakva komunikacija,neozbiljnost pre svega. Covek je digao paket posle 3 dana a pare su mi stigle tek posle 4 Smile Nije problem da se saceka ali moze to da se kaze,javi ili sta vec Smile A ne ko mula samo ok da ne itd. Ne volim tako da trgujem. Za njega od mene -
sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/527706_3120858558407_244764970_n.jpg

Djordje
Ja sam sa Acom dosta puta trgovao (nick TOMOS) i sto se tice njega imam sve pohvale. Nikad nijedno lose iskustvo cak sta vise uvjek je bilo da bolje ne moze biti i pomogao mi je dosta puta. PLUS u svakom slucaju

TOMOS
I za Djoleta +, poklonio mi je kapicu za svecicu koju tesko da igde mogu naci.
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

Neso
Evo ja trgovo sa TOMOS,sve pohvale evo +
s22.postimg.cc/fmhj3ohgd/IMG_0001.jpg

orec
totke me prevario!!!

poslao mi je istrošen cilindar 39.5mm kojemu je suknja cilindra otokarena sa 48 na 43 valjda da bi stao u apn blokove, a to mi je prešutio sad taj cilindar kad probušim na 40 mm suknjica će bit svega 1.5 mm tanka

paket je uredno preuzet nigdi paket ne dolazi isti dan kad si poslo!!!

ja kad sam paket otvorio vidio sam odma da sam pojo govno al ajd, nisam to pisao ni u ovu temu, nit sam se njemu žalio, reko nek mu bude, al se ovaj baš tog što šutim kanda i uplašio pa sad kleveće i laže, jer je lakše napast prvi tj. mene ocrnit pa nek se ja snalazim kako osvijetlit obraz neg da je on ta meta.
zadnja komunikacija s njim je bila 20.3. di mi je napisao "E ok Smile pozdrav" kakva dvoličnost ako ti šta nije valjdalo šta nisi odma to napiso a ne 6 dana poslije, valjda zato što sam stavio na drugi forum da prodajem taj cilindar, misli valjda da zarađujem na njem, a ja pokušavam samo izvuć svoje novce nazad.

đubre jedno!!!

pajser9
@Orec
Covek koji je uvek spreman da pomogne , jedan od boljih clanova sa Tomos Hr foruma. Ranije dok je bio aktivniji, imao je uvek konkretne i tacne informacije u postovima iz kojih se moglo svasta nauciti. Clan za primer.

Zao mi je sto mu se ovo desilo bas u saradnji sa clanom naseg foruma.

Nemojte pogresno da me shvatite....znam ovog coveka vec jako dugo i uvek je spreman da pomogne ,a daleko od toga da je prevarant.

Totke treba da te je sramota
Vecno crne ruke i najbrzi Tomos

Leon

>orec napisao:

totke me prevario!!!

poslao mi je istrošen cilindar 39.5mm kojemu je suknja cilindra otokarena sa 48 na 43 valjda da bi stao u apn blokove, a to mi je prešutio sad taj cilindar kad probušim na 40 mm suknjica će bit svega 1.5 mm tanka

paket je uredno preuzet nigdi paket ne dolazi isti dan kad si poslo!!!

ja kad sam paket otvorio vidio sam odma da sam pojo govno al ajd, nisam to pisao ni u ovu temu, nit sam se njemu žalio, reko nek mu bude, al se ovaj baš tog što šutim kanda i uplašio pa sad kleveće i laže, jer je lakše napast prvi tj. mene ocrnit pa nek se ja snalazim kako osvijetlit obraz neg da je on ta meta.
zadnja komunikacija s njim je bila 20.3. di mi je napisao "E ok Smile pozdrav" kakva dvoličnost ako ti šta nije valjdalo šta nisi odma to napiso a ne 6 dana poslije, valjda zato što sam stavio na drugi forum da prodajem taj cilindar, misli valjda da zarađujem na njem, a ja pokušavam samo izvuć svoje novce nazad.

đubre jedno!!!

Ne možeš ovde upasti kao indijanac i pisati onako kako se tebi sviđa.Prva stvar koju si dužan da ispoštuješ je da se predstaviš.Na šta liči da ti prvi post bude ovo? Kakvo je to nepoštovanje?Koja je svrha tvoje registracije?

img96.imageshack.us/img96/8171/20121003161806859.jpgimg708.imageshack.us/img708/8159/20120928140022139.jpgimageshack.us/a/img19/5001/photodrustvokomunizamko.jpg

Djordje
jebiga ako ga je covjek tako sjebo onda je isfrustriran pa ga razumijem donekle.

Nravno ne bi mu se falilo nista predstavit Smile Mada ja ga vec odnekle znadem Grin

Medo
marusatomos +

Totke
Ja nisam rekao ni u jednoj recenici da je prevarant Smile Hteo sam samo da kazem da nije tacan,komunikativan i po meni neodovoran iz razloga da neko drugi ko bude trgovao sa njim ne pravi planove kao sto sam ja uradio nego da saceka da se paket podigne Smile Ja volim da sve planiram i volim tacnost. Nisam rekao da je prevarant i nista slicno Smile A paket sam pratio preko Postexpress pracenje paketa tako da znam kad je dignut a kad je stigao. A prevarant nikako ne mogu da budem jer je sve lepo pisalo u mom oglasu. I da sam ga probao na apn blokovima i da je 39.5 mm i ostalo. Mozda sam malo brzopleto postupio sto sam napisao post ovde ali niko ne zna u kakvoj sam ja neprilici bio zbog tih 2 dana vise Smile I opet to je gledanje iz mog ugla na trgovinu sa njim Smile

DobriDiv
Nikola APN6 veliki + i veliko Hvala decko mi je sacuvao i prodai delove koji su mi falili u kompletiranju Deve ...

MarushaTomos Veliki Plus i jos vece Hvala... Decko mije poslao Busom predmet koji je jako tezak i ustedeo mi 1000 din postarine....

Pozz Momci....
APN 4H '75
A3 KLSG '87
15SL 1977.

Leon

>Djordje napisao:

jebiga ako ga je covjek tako sjebo onda je isfrustriran pa ga razumijem donekle.

Nravno ne bi mu se falilo nista predstavit Smile Mada ja ga vec odnekle znadem Grin

To ne menja obavezu da se predstavi i da pokaže minimum poštovanja.Ako ne prema Totketu za koga smatra da ga je prevario,onda prema ovoj maloj zajednici koja sa tim nema veze.Njihova trgovina se odvijala mimo ovog Foruma,i ne vidim zašto bi se sada ovde prepucavali.Imate mobilne telefone gospodo,ovde nema govora mržnje.

img96.imageshack.us/img96/8171/20121003161806859.jpgimg708.imageshack.us/img708/8159/20120928140022139.jpgimageshack.us/a/img19/5001/photodrustvokomunizamko.jpg

Totke
Phenom veliki + i moje preporuke!! Prodao mi je delove od ctx-a i tacno sve lepo rekao kako je sta je i na sta da obratim paznju.

nesobn
Pozdrav i pohvala za clanove TOMOS i Milos!Kupio artikle,montirao,sve kako je receno po opisu!
Bilo kuda Tomos svuda

Zoran ATX
Pohvale za clana Milos, kupio instalaciju i prekidace od njega.

007filip
Moja pohvala za mladjanog clana "malialitehnicar" uzeo sam od njega sediste od Puch Maxi i A3 cilindar 38mm da imam kad potrosim ovaj moj koji je na 39.

Takodje pohvale za druga clana Acu (TOMOS) od njega sam uzeo novi tip viljuski za automatic, kvacilo i zadnje svetlo + gomilu saveta gratis Smile

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (997)   Atila88 Atila88 (965)