Pregled Teme
Tomos-Srbija.com » Oglasnik » Prodajem
 Odštampaj Temu
Ko je sa kime trgovao i kako je prosao...
resko1
motobike web prodavnica sve pohvale juce narucio i 13h jutros stiglo u 10h.Ponnovo pohvale.

007filip
i najvece pohvale za druga clana s nikom tritrilla on je video ovde na forumu da trebam tockove za tori cross naleteo na njih kod njega u kraju, pitao jel mi jos trebaju, kupio i poslao mi ih Smile bez njega nasao bi ih nikad ako ne ni tad i zauvek bi vozio na male balonjare

malitehnicar
Trgovao sam sa Acom(TOMOS) i evo +.
Trgovao sam sa Bobano98 i evo +.
Trgovao sam sa Bartoliniem sa foruma i evo +.
Svako dodatno ulaganje u TOMOS-a je velika greška. Nažalost, pogresiću opet Smile
Anlaser je za PICKE Grin

zakri
Boban98 + kupio alu felne od njega,sve kako je opisano,dobra komunikacija,brza realizacija..

MaRkEc
Trgovao sam sa Nikolom apn 6 veliki +

http://tomossrbija.com/forum/viewthread.php?threadWeb
tosonije2
Trgovao sam sa Djoletom96, prodao sam mu nov auspuh Tora za 1000 din (mislim da je cena OK), mislim da je sve kako sam mu rekao, i koliko vidim zadovoljan je! Neka djole kaze jeli tako?!

Trebao sam da trgujem (prodam) domino rucku kvacila i NGK kapu tomosfannu, ali mi se desilo nesto sto mi se nikada do sada u zivotu nije desilo. Clan je vratio paket!!! Znaci ne mogu da verujem, sa moje strane je sve bilo onakko kako sam rekao, a to je bilo da cu do ponedeljka u krajnjem slucaju poslati paket, jer delovi nisu kod mene, i potrebno mi je vreme da organizujem njihovo pakovanje adresiranje i slanje... Moj prijatelj je delove poslao i delovi su stigli na adresu kupca, i paket je vracem. Ne zelim vise da komentarisem uopste nista, meni bi bilo glupo da tako nesto uradim, a i mislim da je nekorektno, sad mozda i gresim ali to je moj stav... mislim da 750 din nije neka suma novca, za koju bih trebao 5 dana da razmisljam da li da je potrosim ili ne, mozda i tu gresim ali mislim da sam u pravu pogotovo zato sto sam sada ja duzan prijatelju 400-500 din koliko je cena brze poste, ali OK. Nadam se da drugi forumasi nisu takvi, pa da necu imati slicnih problema... Da mi je javljeno na vreme da ne saljem, sve bi bilo OK!

Nemanja
Prodaju se ljudi i za manje novca. Na poslu, koji trenutno obavljam, čovek je bukvalno hteo da se fizički obračuna sa mnom zbog 100 dinara.

mladen03
Danas sam trgovao sa forumasem Zex-om i kao kupac kazem da me nije prevario. Pazario sam 2 tocka za automatika sa svom "pratecom opremom" i sve je kako sam i ocekivao. Lako smo se dogovorili i zavrsili posao za par dana. Ako budem u prilici i imao potrebe slobodno cu sa njim opet trgovati. Ovom prilikom mu se i javno zahvaljujem na korektnoj saradnji.
SLOW VEHICLE

Nemus
Tosonije, ko te zajebao?

malitehnicar
Ja sam trgovao sa tomosfan-om i nisam imao nikakvih probleme.Poslao sam mu cilindar od sl-a.
Svako dodatno ulaganje u TOMOS-a je velika greška. Nažalost, pogresiću opet Smile
Anlaser je za PICKE Grin

malitehnicar

>malialitehnicar napisao:

Ja sam trgovao sa tomosfan-om i nisam imao nikakvih probleme.Poslao sam mu cilindar od sl-a.

Izvinjavam se greska,trgovao sam sa Tomosaki-em.
Anlaser je za PICKE Grin

Tomosaki

Izvinjavam se greska,trgovao sam sa Tomosaki-em.

Od mene + za malialitehnicar-a
Vozi TOMOS jebes SKUTER Svi
Nindza BRZI OD ZIVOTA Kreza

Zex032

>mladen03 napisao:

Danas sam trgovao sa forumasem Zex-om i kao kupac kazem da me nije prevario. Pazario sam 2 tocka za automatika sa svom "pratecom opremom" i sve je kako sam i ocekivao. Lako smo se dogovorili i zavrsili posao za par dana. Ako budem u prilici i imao potrebe slobodno cu sa njim opet trgovati. Ovom prilikom mu se i javno zahvaljujem na korektnoj saradnji.

Sta reci osim hvala !
s3.postimg.cc/hi0fi6ifj/1977071_1573553652892294_6677362286295390201_n.jpg

tosonije2

>Nemus napisao:

Tosonije, ko te zajebao?

Tomosfan.

Ne znam kako da okarakterisem, odnosno objasnim... Covek je narucio delove, i kad mu je stigla posiljka odbio je... MIslim krajnje glupa situacija... Da nemam za leba ispostovao bih coveka i kupio nesto, a i novac je smesan... za 750 din nema ni 5 litra benzina, a svi znamo koliko moze da se predje sa 5L benzina... Grin

>Nemanja napisao:

Prodaju se ljudi i za manje novca. Na poslu, koji trenutno obavljam, čovek je bukvalno hteo da se fizički obračuna sa mnom zbog 100 dinara.

Ne znam sta da kazem, ali doslo je veoma gadno vreme, u svakom pogledu... Jeste da svi nemaju para, odnosno velika vecina ljudi, ali bar trebamo da ispadnemo ljudi i drzimo svoju rec. Ovako kad se dopisujemo, zezamo, savetujemo, objasnjavamo jedni drugima sve je OK, ali postoje stvari kada treba imati svoje ja... I meni se desilo mnogo puta da sam uradio na svoju stetu, ali jbg, kad sam obecao nekome tako, neka bude tako do kraja... Pogotovo kad su male sume novca u pitanju... Mnogi malo intelektualniji ljudi, ako mogu tako da se izrazim kazu necu coveka da zajebem za 10, 100, 500, 1000, 2000, 5000 evra, jer to su sve male pare koje se lako potrose, i cao... Ako oces nekog da zajebes zajebi ga za 100 000 evra, za 500 000 evra za milijardu evra. pa da bar imas korist od toga ceo zivot, ja iskreno ne bih imao obraza da zajebem ikog ni za 100 din, jer mi je to jadno. nije meni problem za 500 din koje trebam da dam za brzu postu, nisam u nekoj materjalnoj situaciji ali mogu da stojim makar iza svojih reci...

Trgovao sam do sada sa nekoliko forumasa, i neka oni sami kazu da li je bilo problema, ustvari ne problema nego samo naznake problema, sa Acom TOMOSEM sa trgao za 100-ak evra, i mislim da nije bilo ni najmanjeg problemcica.... no nema veze, necu trositi vreme na gluposti, zalije mi je sto ovo kucam nego pisljivih 500 din...

malitehnicar
Hvala tomosaki.
Anlaser je za PICKE Grin

TOMOS
Taj isti tomosfan je od mene hteo da kupi Domono rucice. Nisam hteo da mu posaljem dok ne uplati unapred pare. Evo sta mi je napisao u PP-u:

slusaj ja sam vec kupovao vile blokove felne gume mortizere,sve vrste alata (brusilice busilice abrihtere itd ) znaci nema sta sve nisam preko neta kupovao,jer coveka nazovem i odmah se dogovorimo i on salje,a ti uopste nisi dostupan zovem 5 puta nedostupno i sta sad ja treba da mislim?! TO DA TI PRVO UPLATIM A TI DA MI ONDA POSALJES NISTA OD TOGA PA CAK NI U SNU !!!!!! Jer su me jednom na tu staru foru zajebali za 3000 i NIKAD VISE! Posaljes lepo post expresom ja kuriru dam pare i ti ih podignes u posti isti dan tako da samo taj deo dolazi u obzir a OVO NIKAKO SA POST EKSPRESOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Javi da li hoces ili neces jer ovo meni deluje sve sumnjivo,mislim prodajes delove a nisi nikad dostupan mislim daj nismo deca! Ja nisam proveren a ko mi garantuje da si ti ili bilo ko odavde proveren?! Ako hoces preko kurira da salje radimo ako neces NISTA OD POSLA !

Uclanio se pre par dana, pri tom je sumnjiv, jer je par dana pre toga banovan clan sa slicnim nick-om, a trazi da mu posaljem delove po kuriru, kome bi on i platio. Rekao sam mu da mi uplati novac unapred, jer je od skoro na forumu i nije "proveren" clan, a on pise ko njemu garantuje da sam ja ili bilo ko drugi sa foruma provereni clanovi. Sumnjiv sam mu jer ne moze da me dobije, kaze stalno sam nedostupan, sto je moguce, ali sam mu lepo u PM-u objasnio da sam telefon dao na popravku i da koristim neku staru Nokiju koju samm izvukao iz fijoke.
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

mladen03
Takvi kvare atmosferu na forumu, sta drugo da kazem.
Inace, ja takve situacije ne karakterisem kao lose. To je lepa prilika da za sitne pare proveris nekog kakav je covek Wink A ti si Tomose video i pre nego sto si dao pare/robu - pun pogodak. Dobro je da je ova tema pokrenuta, pametan potez!
SLOW VEHICLE

tosonije2
ne znam sta da kazem... cuo sam se ja sa njim preko telefona, nije klinac... tako da je stvar jos gora... evo nema ga vise na forumu, bas me zanima da li ce mi odgovoriti na PM, zvao sam ga na mobilni ne javlja se, slao mu poruke ne odgovara... nemam vremena stalno da ga zovem a i mrzi me da mu kazem koju...

Ja bi ga banovao, pa cak i da nije onaj tomosfan koji se glupirao, i banovao moju temu...

malitehnicar
Mislim da covek nije zasluzio ban samo zato sto nije primio paket.
P.S Nije da ga branim ili tako nesto,to je samo moje misljenje.
Anlaser je za PICKE Grin

Nemus
To je isti lik koji je trolovao Tosonijevu temu,banovo sam ga a on se ponovo registrovao pod sličnim imenom.Ne mogu da ga banujem jer je zajebao nekoga van foruma.Mogu ako pravi pizdarije ovde, na forumu.
Ovo je opomena svim članovima da jednostavno ne saradjuju sa dotičnim gospodinom.
Ja ću ga vrlo rado opet banovati ako počne da troluje po forumu.
Meni je mnogo lakše da ga banujem nego da on napravi novi nalog, pa ko duže izdrži.

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (997)   Atila88 Atila88 (965)