Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Skup ljubitelja TOMOSA, Usce 11-ti Maj 2014-te
TOMOS
U Nedelju 11-og Maja, sa pocetkom u 12:00, odrzace se skup ljubitelja TOMOSA u Beogradu na Uscu, kod restorana Asterix u organizaciji TOMOS kluba Srbija. Dobrodosli su svi ljubitelji TOMOS mopeda i motocikala sa ovih prostora (i sire). Ulaz slobodan, dobrodosli!

i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

malitehnicar
Dolazim sa 3 motora!
Svako dodatno ulaganje u TOMOS-a je velika greška. Nažalost, pogresiću opet Smile
Anlaser je za PICKE Grin

Atila88
Dolazim sa mojim SL-om.

Boban98
Dolazim 100% Grin

electronic90
A moj e90 još u kutijama... Smrc,smrc...

Atila88

>electronic90 napisao:

A moj e90 još u kutijama... Smrc,smrc...
Svaki dan radi malo i nece biti u kutijama.

Nemanja
Ako budem pri parama, ubacujem matika u Punta i dolazim sa njim. Ako ne, dolazim autobusom.

Guta
Vidimo se!
MOTONACIONALISTA

andrija
I obavezno slike za nas koji su uskraceni za taj dogadjaj Smile

jack 023
Što ste se ućutali tako? Da niste zaboravili na skup? Dolazi li još neko osim par članova koji su se javaili?

Atila88
Doci ce Guta sa SL-om,jedan Branko sa 14-15 SLC,ja sa mojim SL-om,mozda Zlatko sa njegovim APN CTX i mozda moj drugar sa SLC-om.

Nemanja
Ja dolazim 90%, e sad trenutno sam bliži drugoj nego prvoj soluciji tj dolasku autobusom bez motora.
Nego, ako ipak ponesem matika, i ako se budemo malo vozali, hoće li mi murija praviti problem što je registrovan po starom ZOBS-u, što je na šabačkim tablama i što se ne vodi na mene?
'Ajmo ljudi, ako ne možete motorima, dođite busom, vozom... Nedelja je, ne radi se, a i nije Beograd preko sveta.

Atila88
Moj SL je na starim tablama,vozim ga iako nisam vlasnik,i nisam imao problema do sad.Nema veze,dodjite cime mozete,poenta je da nas ima sto vise.

TOMOS
Doci ce i onaj Covek sa crvenim Automaticom, sto je bio prosli put, a sa njim njegov prijetelj (isto crveni Automatic)

lord_oblivion
Za neki dan počinjem rasturanje mog Magareta, radi farbanja i sređivanja ostalih sitnica koje se zapostavljene nakupile. Ako stignem da ga završim do datuma, stižem s njim a ako ne, peške dolazim Smile
država je najveći neprijatelj naroda
Better dead than lose momentum ...

Atila88
Super,samo sto vise nas da dodju.

TOMOS

>lord_oblivion napisao:

Za neki dan počinjem rasturanje mog Magareta, radi farbanja i sređivanja ostalih sitnica koje se zapostavljene nakupile. Ako stignem da ga završim do datuma, stižem s njim a ako ne, peške dolazim Smile

Ne moras peske, dodji, dacu ti ja jedan iz moje garaze.

lord_oblivion

>TOMOS napisao:

>lord_oblivion napisao:

Hvala na ponudi ali bolje ti meni da daš one čaure Wink Tri-četiri dana te zovem na mob, nedostupan si..?

Btw, zar 27-og aprila nije Beogradski maraton i zatvaraju Ušće i okolinu u periodu 10-15h ?
država je najveći neprijatelj naroda
Better dead than lose momentum ...

resko1

>lord_oblivion napisao:

>TOMOS napisao:

>lord_oblivion napisao:

Hvala na ponudi ali bolje ti meni da daš one čaure Wink Tri-četiri dana te zovem na mob, nedostupan si..?

Btw, zar 27-og aprila nije Beogradski maraton i zatvaraju Ušće i okolinu u periodu 10-15h ?
Potpuno si u pravu. Maraton 27.04.2014. Sada sam proverio na sajtu http://www.bgdmar...-trasa.htm

Nemanja
Pa šta ćemo da radimo? Da pomeramo ili...?

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (992)   Atila88 Atila88 (965)