Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Automatik za Japansko tržište
Zoran1968
Ovo je po meni najlepša verzija automatika, ako se ikada odlučim praviću ovakvog!
i.postimg.cc/Y2g8BsJr/2021-02-19-02-05-03-Window.png

i.postimg.cc/xkFJ4LKH/Untitled-1.jpg

Zoran1968
Verovao ili ne u Japanu matici koštaju po 4000, 5000 $

Zoran1968
http://motorcycle...mmary.html

malitehnicar
Co'ece nisam ni znao da imam japanca Grin
Svako dodatno ulaganje u TOMOS-a je velika greška. Nažalost, pogresiću opet Smile
Anlaser je za PICKE Grin

Zoran1968
Sad ga prodaj i kupi sebi pristojan autoGrin

Zoran1968
Kada bi Aca prodao svoju kolekciju mogao bi da kupi garsonjeru u centru Beograda
Wink

malitehnicar
Nije TOMOS na ceni...sićaa.
Svako dodatno ulaganje u TOMOS-a je velika greška. Nažalost, pogresiću opet Smile
Anlaser je za PICKE Grin

zexns73
pa ja nisam ni bio svestan kakvo sam bogatstvo imao,mislim u novcu
motor voli benzin a ja ni na put bez slanine

TOMOS

>Zoran1968 napisao:

Kada bi Aca prodao svoju kolekciju mogao bi da kupi garsonjeru u centru Beograda
Wink

Nemoj preterivati. Moja ergela sa sve rezervnim delovima kosta ispod 5.000 evra. Za te pare mogu kupiti garazno mesto u Krnjaci.
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

Ludi Dzora
Boze ti mene sacuvaj...

Dzony
Meni se svedja lep je dosta ali jedina zamerka su mi pedale nzm nekako mi ne stojie pedale na matiku poebno na ovako lepom
DZONY

Zoran1968

>TOMOS napisao:

>Zoran1968 napisao:

Wink

Nemoj preterivati. Moja ergela sa sve rezervnim delovima kosta ispod 5.000 evra. Za te pare mogu kupiti garazno mesto u Krnjaci.

Pa ako uzmemo prosečnu cenu u Japanu od 3500$, a pošto su tvoji u odličnom stanju i rezervnih delova imaš bar dva šlepera tvoje bogatstvo procenjujem bar na 35 000 $ ( na aukciji u Japanu to bi bilo i više, ako se pojave pravi ljubitelji)
što je oko 28 153.15 EUR za te pare možeš i parking servis da otvoriš u Krnjači sa sve mehanizacijom!Smeh
Malitehničar može da rukovodi poslom, a ja ću da budem onaj na aukciji: "GREEN TOMOS AUTOMATIC SPECIAL EDITION" blblblberrrlblblb 2000, blrlrlrlblr 3000 , brlrlrlrlr 10 000 sold, sold, sold!VaistinuRaz 124

Zoran1968
Da napomenem u Rumi na buvljaku kada bi došli Slovenci mogao bi da dobiješ i više!Grin

TOMOS
Da, da, Slovenci...
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

malitehnicar
hahahahahah Grin
Anlaser je za PICKE Grin

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (997)   Atila88 Atila88 (965)