Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Skup ljubitelja TOMOSA, Usce 9 Maj 2015-te
TOMOS
U Subotu 9 maja 2015-te godine sa pocetkom u 12:00, odrzace se skup ljubitelja TOMOS motora na Uscu kod restorana Asterix. Svi su dobrodoslli na skup koji ce se sastojati iz razgledanja motora, fotografisanja istih, ispijanje pica u obliznjem kaficu ili piceriji Asterix, gde se moze i jesti kvalitetno, druzenje uz ribolovacke price i sl. Skup ce trajati, dok nam ne dosadi, a mesto i datum su fiksni, tako da ko moze, dobrodosao, ko nemoze, imace priliku na jesen na istom mestu, a datum ce naknadno biti objavljen. Dobrodosli.

s20.postimg.cc/lgoop202h/untitled3.jpg s20.postimg.cc/r2b3t40rd/untitled2.jpg

***Obrisani linkovi za slike. Jedini sajt za postavljanje slika na forumu je postimage
Pravila foruma : http://www.tomoss...ead_id=748

Guta
Ko ima zelju da dodje na skup, moze da se organizuje do Maja meseca. Bitno je da se vozimo i druzimo bez obaveza. Ja dolazim sigurno!
MOTONACIONALISTA

Zoran1968
Dolazim jer je cenzus postignut (više od jednog člana).
Drugo ja nisam odustao od NS napisao sam samo da ću da odem sam u NS vozeći COLIBRIJA,napravim sebi roštilj na Petrovaradinu i sve to objavim na forumu.
Odustao sam od toga da ja budem jedini koji sve to gura, a izgubio sam i jedinu podršku koju sam imao (ACA).Niko iz NS se nije oglasio kada sam tražio podršku.
Niko Vas ne sprečava da se i sami organizujete i družite, predlozi za sadržaj skupa su bili samo opciono navedeni da bi zainteresovali učesnike, moja prva ideja je i bila da se okupimo na štrandu kod nekog kafića , kioska sličnog kao Asteriks na Ušću.
Nažalost ovde izgleda niko ne čita postove od početka ili svi pate od amnezije , već samo iznosi svoje mišljenje tek onako reda radi .
Aco očekujem da ćeš da angažuješ Gutače Vatre, Trbušne plesačice, Zid smrti itd.Wink

***Obrisani linkovi za slike. Jedini sajt za postavljanje slika na forumu je postimage
Pravila foruma : http://www.tomoss...ead_id=748

Ovako to izgleda kad se ljudi skupe, do sada najbrojniji skup, Ušće prošle godine

i.postimg.cc/xkFJ4LKH/Untitled-1.jpg

Atila88
Prosle godine na Uscu je bilo super,nadam se da ce ove godine i ovde i u NS biti dosta ljudi.

Nemanja
Potrudiću se da dođem. Nadam se da će biti super druženje kao prošle godine.
Kakva Zoki trbušna plesačica, samo go-go igračice priznajem! Grin

TOMOS
Nema razloga da ne bude. Nadam se da ce doci sto vise Ljudi.
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

maxa
Ja ću se potruditi da dodjem i ako ne sastavim tomosa.U slučaju da ne dodjem Tomosom-sa Tomosovom značkom dolazim Grin

gaga
dolazim Grin

feniks
Priključujem se.
https://scontent-...e=5573D4C5

Nenad93
Ja planiram da dodjem na skup Tomos motora,bice to prvi put da idem na neki TOMOS skup,taman je petak nemam na faxu nista pa bi se potrudio da dodjem. Uzivacu sigurno. Pozdrav svim ljubiteljima Tomosa Smile
Nenad Ludoski

Nenad93
Da li moze na skup doci bilo ko ko voli motore?
Nenad Ludoski

TOMOS
Naravno da moze. Svi su dobrodosli.

Nenad93
Potrudicu se da dodjem,ne mogu motorom jer mi je ipak daleko dosta ali dodjem ovako na druzenje i razgledanje Smile
Nenad Ludoski

Mateja
Verovatno dolazim
Tomos je zivot sve ostalo su sitnice Vid budale

Zoran1968
Dragan Cvejić potvrdio dolazak!

gaga
dolazim pozz svima

maxa
Dolazim i ja,nadam se Galebom

veljko apn 6
Dolazim i ja Smile naravno,a dolazi i Atila...pozz svima i vidimo se

TOMOS

>maxa napisao:

Ako nedodjes Galebom (ja bih ga na ledjima nosio) i ako Zoran nedodje crnom 12-icom, iz protesta dolazim biciklom.

Zoran1968

>TOMOS napisao:

>maxa napisao:

Ako nedođeš Galebom (ja bih ga na leđima nosio) i ako Zoran nedođe crnom 12-icom, iz protesta dolazim biciklom.

Pa izvesno je da će tvoj revolt biti VELIKI , zato bi bolje bilo da dođeš na onom POGO ŠTAPU!Grin
Ipak ako dođeš biciklom ja ću sa ćerkinom Violetom, a za sobom ću da vučem nezavršeni ColibriGrin
Biće dobro ako dođem i kolima kako me je krenulo....

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (992)   Atila88 Atila88 (965)