Pregled Teme
 Odštampaj Temu
Skup ljubitelja TOMOSA, Usce 5. Septembar
TOMOS
U Subotu 5. Septembra 2015-te godine sa pocetkom u 12:00, odrzace se skup ljubitelja TOMOS motora na Uscu kod restorana Asterix. Svi su dobrodoslli na skup koji ce se sastojati iz razgledanja motora, fotografisanja istih, ispijanje pica u obliznjem kaficu ili piceriji Asterix, gde se moze i jesti kvalitetno, druzenje uz ribolovacke price, bacanje kamena sa ramena (moze i bacanje hemijskog WC-a koji ce Zoran da obezbedi), arjackinje, barjackinje, trule kobile i sl. Skup ce trajati, dok nam ne dosadi, a mesto i datum su fiksni (osim ako vremenske prilike ne dozvole, u tom slucaju pomericemo za iduci dan ili iduci vikend), tako da ko moze, dobrodosao, ko nemoze, imace priliku na jesen na istom mestu, a datum ce naknadno biti objavljen. Dobrodosli.

s20.postimg.cc/lgoop202h/untitled3.jpg s20.postimg.cc/r2b3t40rd/untitled2.jpg

maxa
Računajte na nas(mene i moje TomoseGrin)

Zoran1968
Verovatno i ja dolazim, a sto se tice bacanje one stvari sa ramena kad kupim free-a......znaci nikada!
Pre cu da vozim i MZ TELEVIZOR inace jedan od najlepsih motora ikada hahahahahahahahwhahaRaz 124
i.postimg.cc/xkFJ4LKH/Untitled-1.jpg

Nemanja
Najverovatnije dolazim, ali ne znam kada. Ako budem radio, doći ću oko 3. Ako ne, vidimo se na vreme.

TOMOS
Ako dolazis na vreme, dodji do mene da vozis crveni A3ML. Posto je relacija smesna, ja obezbedjujem gorivo, a ti kacigu.
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

Zoran1968
Ne dolazim DEFINITIVNO!

Atila88
Zbog cega Zoki ne dolazis?

CVEYA
POZIVAM OVIM PUTEM SVE CLANOVE IZ NOVOG SADA I OKOLINE DA SE ORGANIZUJEMO ZA ODLAZAK U BG ZAJEDNO MOTORIMA !!!! svi zainteresovani mi se javite.......

maxa

>Zoran1968 napisao:

Ne dolazim DEFINITIVNO!

u čemu je fora pa ne dolaziš?

CVEYA

>CVEYA napisao:

POZIVAM OVIM PUTEM SVE CLANOVE IZ NOVOG SADA I OKOLINE DA SE ORGANIZUJEMO ZA ODLAZAK U BG ZAJEDNO MOTORIMA !!!! svi zainteresovani mi se javite.......
DA PROBAM JOS JEDNOM DA POZOVEM SVE LJUDE IZ NOVOG SADA I OKOLINA NOVOG SADA DA SE DOGOVORIMO O ODLASKU U BG NA SKUP ..USCE.. NAJBOLJE BI BILO MOTORIMA A U KRAJNJEM ORGANIZOVATI I NEKI PREVOZ Gace

maxa
Maši,maši možda se neko i javiGrin

Atila88
Stevo nabavi motor i dolazi,sa biciklom te ne prihvatamo Grin

Atila88
Ajde ljudi da pocnemo da se prijavljujemo ko ce sve doci,blizu je subota.

1. Atila88

TOMOS
1.TOMOS-oldtimer
2.atila88
3.TOMOS
i.postimg.cc/zL94RQm0/20191130-225606.jpg

maxa
1.TOMOS-oldtimer
2.atila88
3.TOMOS
4.Maxa

maxa
Motorima dolazite?

Zoran1968
E kada je tako pogaziću obećanja, prevariću osećanja i na skup ja ću doći!!!!
Nema smisla da ne dođem kada se već malobrojna NS ekipa odazvala pozivu, naravno uz dužno poštovanje Cveji i Tomos15 (ne znam ime).
Doći ću mojim Crnim Colibrijem!

***Obrisani linkovi za slike. Jedini sajt za postavljanje slika na forumu je postimage
Pravila foruma : http://www.tomoss...ead_id=748

1.TOMOS-oldtimer
2.atila88
3.TOMOS
4.Maxa
5. Cveya
6.tomos15
7. Zoran1968

i.postimg.cc/xkFJ4LKH/Untitled-1.jpg

CVEYA
TO ZOKI !!!Respekt

maxa
A ja zbog popularizacije druženja i Tomosa ,obećavam da ću 50-om članu foruma koji dodje svojim motorom,ne peške ili na neki drugi način nego isključivo Tomos motorom POKLONITI Tomos t12,registrovan i ispravan, kojeg će moći odmah odvesti.
Da sve bude regularno,pravićemo spisak na licu mesta i 50 koga ubeležimo-dobija motor na poklon.Motor je regularan i može se prevesti,da ne bude zabune da poklanjam neki kršGrin
Počinjemo sa upisivanjem učesnika od 12 -15 časova.
Nakon toga predlažem revijalnu vožnju od Ušća do Zemuna,do gardoške kule ili na neko drugo mesto koje dogovorimo.

Atila88
Super,sve nas je vise,samo da nas ne zezne vreme Wink

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (992)   Atila88 Atila88 (965)