Pregled Teme
 Odštampaj Temu
BLIC PITANJA
Zoran1968
Tema po sistemu Pitanje -Odgovor
Ovde pitate sve što nije za otvaranje novih tema, a trenutno vas interesuje u vezi Tomosa i drugih stvari indirektno vezanih za njih.
TEMA SE BRIŠE SVAKOG MESECA, zbog često ponovljenih pitanja.

Tomostomos
Ima li ko da proda diznu za bing21...verovatno je to ler dizna ili kako se vec zove...nije ona glavna sto ulazi igla sibera u nju...vec ima pored one glavne jos jedna rupa,verivatno ide jos jedna kao sto ima bing18.
Ako ima ko da proda bio bi mu zahvalan,i da ova glavna da je tako nazovem a verovatno i jeste tako ona je 95 oznake.

viktor1986
Otvori novu temu u sekciji Oglasnik-Kupujem
To be determined!

high
Zapazio sam ove retrovizore, i mnogo mi se sviđaju https://mototehna...niklovani/

Da li znate možda pašu li na Apn 4 korman, samo da se zašrafi, bez da se išta budži?

Tomostomos
Budziti se mora...jer nemaju onaj deo koji se stavlja na korman pa da se tako usrafe,pritegnu za korman...a retko koji tomos ima a da nije iz fabrike na ruckama rupe da se samo usrafe takvi retrovizori.

high
Kupio sam ovaj retrovizor koji ima i držač i paše mi na korman i.postimg.cc/8f1jyG1p/IMG-20210506-232948324-MP.jpg i.postimg.cc/XpLw62h1/IMG-20210506-234132436.jpg i.postimg.cc/62hQ4PCD/IMG-20210506-232854944.jpg

Šta misliš da li bih mogao da ušrafim onaj niklovani retrovizor u ovaj držač, da li će pasovati?

Tomostomos
Verovatno da hoce...ako su isti navoji.

high
I ja mislim, sa slike mi deluje kao da je isti navoj. Najverovatnije ću ih poručiti sledeće nedelje, pa ću da vidim kako paše. Hvala puno na pomoći Smile

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (997)   Atila88 Atila88 (965)