Pregled Teme
 Odštampaj Temu
zamena cilindra
drasko
Dali neko moze da mi nabroji stvari koje dobijam i gubim zamenom cilindra klasicni za automatika i klipa f38 sa cilindrom od kolibrija(velika rebra) i klipom f40 na tomosu automatiku. Slabo se razumem u to pa bi mi pomoc dobro dosla. Hvala!Grin

malitehnicar
Malo ce bolje da ide,a vise ce da se greje.
Svako dodatno ulaganje u TOMOS-a je velika greška. Nažalost, pogresiću opet Smile
Anlaser je za PICKE Grin

Raca
Pa gubis time jer dajes cyl 38,koji je extra jer imas jos dosta busenja,a dobijas jer je cyl od a35 jako dobar,dosta se manje greje,i ide bolje motor,al je tu losij strana sto je on 40mm Smile

tuningfanatic
Ja ti preporucujem da menjas. Cilindar od kolibria je daleko bolji, jaci, stedljiviji...
IF YOU AINT MIXIN GAS YOU AINT KICKIN ASS!!!

DobriDiv
Nadji A5 cilindar od 38,5 ili 38 za busenje...

Inace kad stavljas cilindar od A5 colibrija.... mora da ide i poseban klip za njega sa prozorima... a takofje u radilici mora da se promeni caura za bolcnu na 12mm..

Ili da zadrzis stari klip i cauru 10mm ali onda moras napraviti prozore na klipu....

takodje za a5 cilindar ti treba i prirubnica sa lamelnim usisom.... ako dobijes sve to u kompletu dakle glava , cilindar, klip, lamelni usis.... onda mozes da montiras... plus da resisi pitanje caure u maloj pesnici radilice...
APN 4H '75
A3 KLSG '87
15SL 1977.

drasko
Sad ste me bacili u razmisljanje, hvala svima na savetu pa cu da vidim sta cu da radim

Skoči na Forum:

TomosSrbija.com

Dobrodošli na oficijalni sajt ljubitelja Tomos motocikala!

Prijava

Zaboravili ste šifru?

Niste član?

Pridružite nam se, postanite deo zajednice ljubitelja Tomos-a!

Top 5 Forum Člana
Nemanja Nemanja (1,759)   DobriDiv DobriDiv (1,122)   andrija andrija (1,043)   BT80 BT80 (993)   Atila88 Atila88 (965)